am fost banat pt un asa zis pushing am incercat sa cer lamuri iar raspunsurile de la suport te va la

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de mafiotu*, 11 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mafiotu*

    mafiotu* User

    cui ma pot adresa inafara de suport care sunt incompatibili si depasiti total de situatie azi facem portalul de grup low si a fost un restart dupa restart am vazut ca nu ma mai pot loga pe cont am contactat suportul care mi-au raspuns ca, contul meu este suspentat timp de 14 zile pe motiv de pushing. am incercat sa-mi demostrez nevinovatia dar aici in loc sa primesti ajutor ti se da la cap. am sa postez discuita cu suportul va, va lasa masca raspunsurile si ajutorul primit din partea lor.
     
  2. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    In astfel de situatii doar suportul poate interveni, si doar de acolo poti primi raspuns. Pe forum nu avem cum sa te ajutam suplimentar.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.