Aloooo DESTEPTAREA !!

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de *BUREBISTA*, 5 Sep 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Am ajuns la concluzia ca voi astia de pe la butoane va cam bateti joc de jucatorii loiali ai acestui joc. Deconectati jucatorul atunci cand are mai multa nevoie, pe mine de cel putin 4 ori m-ati deconectat in 30 de minute. Sunt sigur ca o sa gasiti tot felul de explicatii numai pe ce-a reala nu. M-am impacat cu ideia macar ma mai descarc aici si eu ca ori si ce plangere as face este in zadar ma lupt cu morile de vant. Dupa cum am mai spus-o cred ca acolo la butoane au ramas numai ce mai putin competenti (ca sa nu spun altfel). O zi BUNA va doresc, asa ca a mea !!!
     
  2. Tu te luptai cumva cu "EI"? Cred ca te bati singur si daca nu reusesti te ajuta "EI"
    Sunt prezenti doar la ziua de salariu, nicidecum sa dea explicatii pe forum,asta sa nu cumva sa-ti faci o impresie gresita despre "EI"
    eu as fi folosit alt cuvant dar ma abtin ca apare GURUL .
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Oameni buni !! , eu m-am desteptat !! nu mai joc de o bucata de vreme ( eventual din cand in gand la spacebal :)) )
    Am vazut la shop ce oferte sau bagat :(( oameni buni!!! am picat pe spate la sumele pe care leam vazut,,,,, 150 euro pentru un pachet ??? bigpoint !!! unde ati ajuns ? sunteti frustrati de tot ? asta este singurul joc care va mai aduce bani ? :)))) o sa-l pierdeti si pe asta asa cum ati pierdut si pe celelelte !!! dar dupa cum stim ca speranta moare ultima si incercarea moarte nu are :........in felul asta nu o sa va salvati jocul !!!!

    Domnule Pianoman, o sa deveniti HarzIV sau vi-ati gasit alt loc de munca ? nu am spus-o in nume de rau !!!

    10 ani am bagat bani in jocul asta si acuma imi este scarba de el !!!! pacat de joc!!! conducerea jocului merita...................( fiecare isi alege ce vrea )
     
    Veneficus, WIΖΛΓΔ și Tibles apreciază asta.