Bug Alooo! domnule dezvoltator!

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 4 Mar 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Jocul asta se duce de rapa pe zi ce trece . Ce vreau sa relatez poate vede un sef de forum sa comunice mai departe, sa nu mai fim nevoiti sa scriem la suport ca idiotii unde ne raspund tot ei.
    Cand vreau sa schimb nava pe pagina principala da eroare si ma delogheaza. A mai intampinat cineva acest fenomen?
     
  2. Sal All,

    sunt Sasha_Die_Katze, GE6.
    da, se întâmpla ceva asemanator: nu mai pot intra pe client, dialogul de status conexiune ruleaza la infinit zicând "Te rugam asteapta...."
    Lag-ul a aparut in timpul unui salt prin portal, care nu s-a mai terminat, apoi la relogare nu a mai vrut sa intre pe client.
     
  3. Jocul merge in reluare .
    Probleme : salt prelungit , atac rachete cu pauze mari sau deloc , tun rachete incarcare grea sau blocat , uneori mesaj ca nu mai sunt logat , mesaje intirziate . Tot ce pare sa mearga ar fi laserele dar la daune cam multe ratari .
    Bine ca nu se misca si nava in reluare ,cam asta ar fi pe ziua de azi .
     
    Hideous_Hog și Veneficus apreciază asta.
  4. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Idem ca la Timbaland, apoi .... ca la SashaL nu mai pot intra pe client !!!


    \Cat_Ballou, GE6
     
  5. SA NE BAGAM **** IN EL DE JOC ORDINAR.IMI EXPIRA AMPLIFICATOARELE CUMPARATE CU EUROI SI PE EI II DOARE FIX IN **** .
     
    Veneficus și •»мєтнα«• apreciază asta.
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    hai sa nu exageram !! te inteleg ca esti frustrat ( si noi suntem frustrati )dar : jocul asta nu ne-a facut rau !! rau nea facut cei care administreaza acest joc !!!! si de admini sa nu vorbim pt,. ca si lor le este frica sa transmita mai departe !! si te asigur ca : conducera jocului stie EXAXCT ce se antampla aici !!
     
    Hideous_Hog apreciază asta.
  7. dady77-7

    dady77-7 User

    Salut,dupa un salt in poarta KRONOS,pe care voiam sa o fac azi 08.03.2020,am ramas blocat unde nu stiu nici eu,am dat relog,deconectare de pe pagina principala,dar fara nici un rezultat,problema este ca nu mai ma pot loga pe joc deloc,mai aveam si alte porti de facut,dar se pare ca raman pe alta data,azi ramanand cu ce porti am reusit sa fac pana la acel salt in poarta Kronos,o seara buna si spor la joc celor care il pot juca.:) PS. S-a rezolvat problema,am schimbat hangarul,m-am logat pe alta nava,dupa care am dat warp si am reusit sa termin o Zeta, in Kronos nu am mai incercat sa intru,poate duminica viitoare,noapte buna.
     
    Modificat ultima dată: 8 Mar 2020

  8. Re-salutare !!! Sunt tot Sasha

    Domnilor,
    chiar si acuma, dupa 3 (trei) ore de la post si support, mi se interzice in mod intentionat accesul in joc. Nu am cum sa deschid fereastra client

    CUMVA AM PRIMIT BAN ? Daca da, rog sa mi se comunice situatia reala !

    In plus, cer sa mi se returneze suma platita pe un an de premium !!
     
    Hideous_Hog, Tibles și Veneficus apreciază asta.
  9. Pai daca "le este frica " sant niste incompetenti ! dpm de vedere, sa ti niste angajati doar sa te stearga la ,,,,fara sa iti expuna problemele de care ne lovim . paradoxal,nu am avut niciodata din 2009 de cand pierd vremea pe acest joc probleme cu cardul/paysafe sa nu pot plati .
     
  10. Asta e blestemul femeilor , voi de 8 martie va jucati ? :)
     
  11. EXACT ASTA A FOST IDEEA!!! Sa nu ne putem termina portile ca sa fim nevoiti sa CUMPARAM BOOSTERE SI DUMINICA VIITOARE... SUNT DISPERATI DUPA BANI PT CA NU MAI CUMPARA NIMENI NIMIC... PE HARTI SUNT MAI MULTI BOTZI DECAT NPC-URI "DAR EI AU PROGRAME DE DETECTARE" care n-au mai prins un bot user de 4-5 ani !!!!

    Eu m-am putut conecta pe orice harta EXCEPTAND 1-1 exact unde trebuia sa fiu ca sa termin portile... am incercat orice de la jump, warp, luat pe ocolite, pumni in tastatura, am invocat dumnezei, sfinti... NIMIC... PROBABIL DUPA CE VOR EXPIRA BOOSTERE MA VOI PUTEA LOGA
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 9 Mar 2020
    Cat_SPIRII, INVICTUS, dady77-7 și alți 3 apreciază asta.
  12. Idem
    EG 7, [​IMG]75755041

    ps. eroarea persista, 10.03.2020, 08:38;
    pps. eroarea persista, 11.03.2020, 10:25;
    ppps. eroarea persista, 12.03.2020, 12:46
     
    Modificat ultima dată: 12 Mar 2020
    Veneficus apreciază asta.
  13. Giany

    Giany User

    Idem, EG 5, [​IMG]94762296
     
    Modificat ultima dată: 9 Mar 2020
    Veneficus apreciază asta.
  14. Idem, EG 7, [​IMG]102126239
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. Veneficus

    Veneficus User

    mai mo(mailor)deratorilor ,ca nu va pot spune altfel!
    toate celelalte forumuri sunt actualizate cu eventul nou, server de test deschis , comunicari oficiale etc... doar al nostru asta romanesc e lasat de izbeliste. daca nu sunteti in stare sa moderati acest forum spalati putina, nu faceti bataie de joc din natia pe care (NU) o
    reprezentati aici!
    de fapt... petec dupa sac...
    dezvoltator fara rusine si demnitate, moderatori idem!
     
  16. Oare nu este o solutie sa putem reclama staff-ul asta care ne conduce ( de fapt ne baga pumnul in gura) undeva la Dezvoltator ? Ca eu cred ca cei din conducerea BP nu stiu cum isi fac de cap administratorii,moderatorii acestui forum. Chiar daca scriem la SUPORT ne raspund tot ei si nu transmit mai departe doleantele noastre.
    Cred ca sunt interesele lor personale sa nu faca public in timp util ( pe alte cai isi anunta "acolitii" ) Macar posteaza dumneata domnule Veneficus din forumurile unde ai gasit.
     
  17. pppps. eroarea persista, 13.03.2020, 12:12
     
    Giany apreciază asta.
  18. id: 95888706
    erarea persista:
    - nu ma pot loga,
    - cand incerc sa intru in hangar ma delogheaza complet, ma da afara din DO.
    EG6.
     
  19. 22.03.2020 - eroarea persista
     
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    nu va mai chinniti ai sa scrieti aici ,umpleti suportul de emailuri sau care stie germana scrieti direct la iei ca suportul romanesc ii bate joc de noi eu o problema din data de 5 martie si nici acum nui rezolvata ,inca imi si raspunde inapoi si zice de ce nu poti face ? ca si cum ei au rezolvat treaba
     
    Hideous_Hog, Cat_SPIRII și dady77-7 apreciază asta.