Feedback "Alertă de epidemie" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 11 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Intradevar recompensa pentru Boss este mica ( uridium/ ulei). Boss-ul ar putea fi cu hp si scut mai mici ( ca si un falcon din LOW), mai ales daca recompensa ramane 1 ulei la final- asta inseamna 450 de porti mentru cineva care nu are ulei, pentru a aduna de 1 nava noua.
    Recompensele pentru misiuni sunt foarte ok, tinand cont ca primesti 4 lf 4 si doua lf4 noi.
     
  2. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    tu de fapt ce vrei sa spui?mos craciun si prietenii sai...pt cine stie...
     
    marianmarian19 apreciază asta.
  3. ZoG001

    ZoG001 User

    salut unde anuma pe harta x-6 apare plague gygerthrall.? m-am invirtit pe toata harta si nu dau de nici unu
     
  4. crod

    crod User

  5. Nu stiu ce event a fost acela cu rsb, m-am reapuca foarte recent, dar daca tu ai chef sa consumi zeci de x4 ptr acel boss din poarta ptr o recompensa mica, esti invitatul meu :)
     
  6. eu sincer as-i fi dispus sa consum si 100k x4 pt o poarta chiar si cu recompensa actula (1-5 ulei),dar nu reusesc sa fac un grup de jucatori buni dispsi sa intre in ea ....
     
    marianmarian19 apreciază asta.
  7. In legatura cu misiunile de event,azi de diminetaza am facut toate miunile de event cu exceptia a doua misiuni,cea care trebuie sa mergi la cordonate in poarta de event si mai una cu klini,astea doua imi ramasesera.Acum cand m-am uitat din nou la misiuni,pe langa cele 2 amintite,mi-au aparut si cele pe care le-am facut azi dimineatza.As dori un raspuns de la un moderator de forum ptr cavreau sa stiu este un bug? sau pot sa le fac.
     
  8. Subscriu la cele spuse de tine, eu le-am facut si pe cele care se repetau,doar ca nu au fost cu recompensa lf4 momentan nu am patit nimic, dar ma astept la orice..
     
  9. Nu e nevoie sa faci 450 porti pentru o nava, ai sansa sa primesti 1, 3 si respectiv 5 uleiuri indoctrine la final. Eu la ultima poarta am luat 3 uleiuri.
     
  10. DA,dar aveau recompense diferite,dar astea ce mi-au reaparut azi au aceeasi recompensa.
     
  11. Deocamdată, doar prin efectuarea cu succes a porții de event.
     
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    450 : 3=150, 450 : 5 = 90, acuma sa spunem ca primesti la fiecare poarta 5 uleiuri ( dela care poti sa-ti iei gandul ) iesti tu capabil sa faci 90 de portale ??? Cred ca tea luat gura pe dinainte, ar fi bine sa te mai uiti putin si in spate :))
     
  13. poarta este destul de grea plus ca consumi foarte multa munitie si la sfarsit primesi un ulei si 4-5k uridium si nu prea ai cu cine sa o faci ca toata lumea stie ca consumi munitia aiuria pentru 1 ulei
     
  14. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cred ca auitat ca a venit primavara si trebuia sa asi ia costumul de iepuras si acuma il gadila barba in cerul gurii :))
     
  15. De acolo faceai si 2 milioane rsb daca te tinea nava:)
    Poarta asta de event nu e obligatorie, ceea ce voi nu intelegeti!
    Am zis ceea ce am zis:rolleyes: in traduce pe novice : indiferent de ce upgrade-uri au fost/vor fi voi nu veti fi multumiti niciodata,asa ca puteti sa va angajati la BP si sa introduceti super upgrade-uri (2 lordakia distruse=1k uri,5mil credite,1xp,5k onoare)
    posibil sa fi uitat de uleiurile obtinute acum cateva saptamani pentru cine a jucat:)
    Tocmai deaia nu joc primavara si astept vara pentru unirea server-elor din cauza ca nu mai am adversari compatibili pe svr:)
    Ma mai uit pe forum ,ma amuz,mai scriu un poem pt cei mici,scriu povesti cum eram odata,una-alta
     
    Modificat ultima dată: 18 Apr 2017
  16. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    da,tipic romanesc.jucatorii zic ca nu reusesc sa se stranga min pt a sarii in poarta asta de event si tu zici ca de ce sunt nemultumiti?asta e recompensa,mica,dar treaba cu grupul min ii deranjeaza cel mai mult.de aia te-am intrebat ce vrei sa zici.poate ca tu nu te-ai lovit de problema asta.restul...nu ma intereseaza.asta am inteles de la tine.
     
  17. Eu doar i-am spus lui Cold*Hearted ca nu e nevoie sa faca 450 de porti pentru a asambla o nava, nu am scris niciunde daca sunt capabil sau nu sa fac n porti pe parcursul eventului, nu stiu pe cine a luat gura pe dinainte ...

    Daca ai timp si 7 prieteni ufe poti face 10 portale pe zi asa ca sunt sanse de asamblare a navelor pe parcursul eventului, depinde doar de timpul tau, anturajul si de cata munitie buna ai.
     
  18. CapoHrx

    CapoHrx User

    Nu va agitati, cei care sunt cu vechime pe joc, stiu ca mai devreme sau mai tarziu va aparea un bug si pentru asta (in buna traditie DO). Avand in vedere ca portalul e proiectat sa ramana mai multa vreme, cineva sigur lucreaza si la asta (dar nu prea repede ca e batator la ochi). Este foarte posibil sa devina o alternativa la LOW. Dupa ce bugul va merge snur, va aparea uleiul si din alte surse, sau navele pe cash.
    Acesta este un pamflet sau nu....tratati-l cum doriti. Dont shoot the messenger :)
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  19. sorry .,..rog a se posta in tema adectvata
    Motor G3N-7900 Generatoare 100.000 0 1.900
    Scut SG3N-B02 Generatoare 0 9.500
    Modul de camuflaj Tip A Extras - 0 0 475
    CPU de camuflare Extras 263.200.427 0 4.750
    CPU CAMUFLAJ XL Extras 95.040.000 95.040.000 21.375
    CPU de slot 2 Extras - 0 0 71.250
    CPU de slot 3 Extras 600.000 0 142.5
    nu am reusit a deschide o tema cu bug x necunoscut
    oare greseala ?
    eg4 licitatie am sters nickname utilizator ora locala server 2017-04-18-22,40,00
    greseala .,?la un cpu camuflaj..? cu ..esti sigur de acctiune?
     
  20. Domnul ©ØrrØsivΞ, pentru a cita oara induci jucatorii in eroare ?
    Mai bine nu mai postezi nimic , sa fie surpriza mai mare .
    20.04.2017 - 17:53
    [​IMG]Cheie pentru pradă roşie utilizată.
    [​IMG]
    20.04.2017 - 17:53[​IMG]Articol obținut: Bifenon (9)


    Surpriza :)))
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.