Feedback "Alertă de epidemie" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 11 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. CapoHrx

    CapoHrx User

    Din punctul meu de vedere tot nu merita.
     
  2. Urăște

    Urăște User

    sunt total de acord cu colegu de mai sus
    e mult prea grea si recompensa de final e absolut infima
    deci am astat o ora si in ea sa iau 1 ulei si 5k uri ? patetic
    eventu asta e mort deja din punctu meu de vedere
     
  3. Trebuie sa umple si bp cumva gaura lasata in urma acelui event in care puteai asambla 40k rsb ...
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Odata ce ai folosit CPU-ul iti dispare depe lista CPU-urilor dar poarta tia ramas activa daca nu ai murit in portal . Eu tocmai astazi am mai verificat o data si CPU-ul a ramas activ. Incearca sa sari in portal dar sa ai grija sa fi cu minimum 3 in grup cu tine 4 ( asta este un portal stil Hades )
     
  5. STARBOY11

    STARBOY11 User

    nu stiu de unde scoateti aceste asa zise eventuri pai o singura viata in poarta aia e bataie de joc voi chiar nu puteti veni cu un event darck orbit si ma refer la acel darck orbit de acum 3 4 ani ca asta de acum nu se mai numeste darck orbit puteti numi fiecare event 1 aprilie pentru ca de fiecare data cand bagati un event ne luam cate o teapa,rusinik fratilor
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  6. Oare de ce nu s-a lasat acele npc in hartile pvp acum aveam aproape toti navele cele noi.cu dublicator primeai 4 scrap 2ulei 2 lof file sau scos repede cand au vazut ca jucatori fac prea repede .navele, si ei nu le mai pot baga pe bani(euro) cu siguranta dupa event vor aparea la shop pe bani ,dar stati linistiti la cum a-ti stricat jocu asta care era foarte frumos ramaneti doar voi , jucatori baga bani si cand vedeti ca au platit scoateti repede . toti au cazut in capcana inclusiv eu de atatea ori .sper ca nu-mi stergeti postarea ca de atatea ori )) multumesc
     
    Modificat ultima dată: 14 Apr 2017
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  7. Jocul nu s-a numit "darck orbit" niciodata, ci "DarkOrbit" :))
     
  8. styv86

    styv86 User

    Nu te supara, nu tin partea nimanui (decat partea mea)..da, este adevarat ca este free, dar sunt oameni ca mine, ca tine care lucreaza si este normal ca odata si odata aceste nave noi..vor fi obtinute ori prin plata sau in circumstante dupa dorinta dezvoltatorului. Nu cred ca tu, doresti sa pierzi timp gratis, cand poti face alte lucruri din care sa poti obtine un venit ( ca doar nu traim din gratis)..Si pe mine ma supara cand jocul functioneaza cu anumite probleme si inteleg ca nu este usor sa intretii un joc bazat doar pe free...gandeste ca sunt oameni si ei. Fara suparare, zic prieteneste si ma pun uneori in locul lor...eu unul nu vreau sa pierd timpul ca angajat sa lucrez gratis ;)
     
  9. Tot prieteneste iti spun si eu, in clipa in care am cumparat un rabat si un dublicator care imi garanteaza ca am acces la cutii cu ,continut dublu si rabat adica reducere la orice cumpar atunci astept ca acest lucru sa fie respectat nu am spus ca vreau totul gratis ,se pare ca nu ai inteles, dar cand vezi ca baga cutii bonus si primesti 4 scrap 2 log 2 plasmida si a 2 zi primesti 2 scrap 1 log si 1 plasmida cu acelasi rabat ,asta e inselatorie pe fata ,si dc faci suport iti raspund ca e o problema tehnica si se rezolva )) si dupa 5 zile scot tot de pe joc, ia spune ce e?? multumesc
     
  10. Veneficus

    Veneficus User

    fara suparare...

    seamana a inselaciune...
    consulta un avocat,vezi ce parere are si deschide un proces contra BP...
    altfel...postarea ta e doar "apa in piua" batuta cu spor in forumul DO...
     
  11. styv86

    styv86 User

    Erori sunt pe joc, nu zic nu...dar poate (poate) te vor recomensa pentru pierderi...acum rabdare, te inteleg si nici eu nu accept astfel de probleme. Acum poate pe viitor se vor recompensa..scuze daca, am deranjat inutil;)
     
  12. Am terminat misiunea cu 10 Plagued Kristallon. Si in loc sa imi apara urmatoarea au aparut misiunile de ieri.
     
  13. Intrucat incerci sa influentezi "dezvoltatorul" precum si pe jucatorii do cu probleme de interes redus care te privesc doar pentru tine - ca doar tu ai cumparat rabat si duplicator si nu te-a obligat nimeni sa o faci :)) - este normal sa iti fie sterse postarile, iar daca insisti, vei fi si sanctionat!
     
    LASERSMART apreciază asta.
  14. Cutiile lasate in urma gygerthrall nu le prea poti numi cutii bonus ci cutii cargo, iar tu nu poti avea duplicator la cutii cargo asa ca nu ai fost inselat in niciun fel.
     
  15. LASERSMART

    LASERSMART User

    e vorba despre alt event Ǿвเïσ !
     
  16. domnule nemesis ,nu cred ca doar eu am cumparat rabat si dublicator ,sunt sute de jucatori care sunt in situatia mea ,iar cu privire la *sanctionat* cu spui tu pentru ce??ca imi exprim o nemultumire cu privire la metodele dark o de a insela jucatori ?sa avem pardon ,daca tu privesti lucrurile asa de evaziv .si sunt multi asa ,atunci meritam ce primim .multumesc
     
  17. aceasta noua poarta de event reprezinta un esec total iar munca depusa de care echipa ce s-a ocupat cu design-ul acesteia este in van , , am incercat 8 ore sa caut grup pt aceasta poarta si nu am reusit ..nimeni nu v-a intra in ea atat timp cat recompensa este ridicol de nesemnificativa in comparatie cu timpul / munitia folosita
    ceea ce ar fi putut fi un lucru nou si apreciat de catre comunitatea de jucatori s-a dovedit a fi total opusul , sper ca totusi sa se regandeasca sistemul de recompense pana la sfarsitul eventului :cool:
     
  18. Salut , de unde as putea sa fac rost de ulei 1 pt nava asta noua?
     
  19. Azi am intrat si eu in poarta de event, acel lord are foarte mult hp si scut, stai o gramada de timp la el si daca nu ai oameni cu nave serioase , nicio sansa sa-l bati, si oricum recompensa este infima pe langa cata munitie buna consumi, ganditi mai bine rasplata la distrugerea lui.. si poate poate...
     
  20. Paiii....si cand suntem fericiti?Cand e poarta prea usoara sau da prea bine recompense(cum a fost eventul cu poarta anterioara) toti au facut gura ca se ia prea mult rsb dar pana si un ''FLAXAT''(flax in ziua de azi=4-5 irisi din prima zi si vro 10 lf3) ar fi putut sa se duca pana la wave 60(deci vro 3-4 cutii luau si ei)
    Acum ca aceasta poarta dupa spusele lui Barracus este o o provocare si pentru cei mari,iar bosul este greu de facut si din nou se face gura dar de data asta ca nu se dau recompense generoase...serios?!
    Aceeasi chestie si la cutii daca sunt cutii de event playerii vin pe forum si incep sa tipe ca BP ajuta culegatorii,daca nu sunt cutii de event aceeasi playeri fac gura pe forum ca de ce nu sunt cutii si de ce ingreuneaza BP-ul jocul...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.