Ajutor!!!

Discuție în 'Probleme generale' creată de **Just4fun**, 6 Sep 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. imi puteti recomanda si mie un browser cu care sa pot juca acest joc. pana cum mergea bine pe firefox, dar acum nici nu ma pot misca. dupa 2-3 secunde ,, eu dau dreapta nava merge spre stanga :mad::mad::mad:
    Va rog nu incepeti cu " schimba calculatoru" ca este destul de avansat.
    Multumesc
     
  2. styv86

    styv86 User

    Eu folosesc Opera GX și este ok ! Dar, sunt momente când și pe Opera GX întâmpin probleme de joc :) E mai bun decât Chrome !
     
  3. Multumesc
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    am întîlnit chestia asta prima dată acum cîteva zile pe serverul de test. de ieri se manifestă şi pe eg4, e un fel de delay ciudat pe care nu l-am mai văzut pînă acum. tot mozila folosesc şi eu.
     
  5. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    la mine merge f bine pe edge de la win10
     
  6. chrome folosesc eu si nu am probleme.joc pe un leptop predator helios 500 .asa ca poate trebuie sa iti upgradezi calculatorul
    si grafica,joc cu ea la maxim
     
  7. pe bune???..... acum nici sa pun clicu nu mai pot :(( :((.
    de tastatura nici nu mai vorbesc... zici ca nu exista, nu o recunoaste. ( am setate tastele la setari in joc)
    Din ce in ce mai "bine " cu acest joc.
    Multumesc pentru raspunsuri.
     
  8. Veneficus

    Veneficus User

    incearca o resetare, când am intampinat asemenea probleme la mine asta a fost rezolvarea...
     
    **Just4fun** apreciază asta.
  9. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    cat timp la altii jocul merge, inseamna ca problema este la tine. poti reinstala browserul sau incearca altul.
     
    **Just4fun** apreciază asta.
  10. lohas

    lohas User

    Apropo de aceasta problema. Inainte mergea DO cu 60 fps si acum merge doar cu 40 fps. Se distruge detot DO incet cu incet.