AJUTOR

Discuție în 'Probleme generale' creată de SPIONUL, 15 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. SPIONUL

    SPIONUL User

    Buna seara domni Admini varog sa ma ajutati sa schimb parola de la cont ca am trimis la suport azi dimineata si nimic nu mia raspuns cum as pute schimba parola de la cont ca numai stiu parola de la adresa pe care am contul fiind ca intra cineva pe cont si imi strica creditele si uri de pe cont varog sa-mi ziceti ce am de facut multumesc
     
  2. Triplu-G

    Triplu-G User

    Trebuie sa validezi contul mai intai si dupa aia schimbi parola de la meniu cont sub onoare pe pagina de start.
     
  3. SPIONUL

    SPIONUL User

    multumesc pentru raspuns dar cum validezi contu zimi ce pasi trebuie sa urmez ca nu stiu si problema ar fi si mai grava imi zice ca afost dezactivat adresa aia de email pe care afost dar orcum nu stiu parola de la el pentru ca nu am deschis de cand am facut nustiu sigur de 3 ani daca nu mai mult
     
  4. Triplu-G

    Triplu-G User

    Alceva nu poti face,din cate stiu eu .Scuze.
     
  5. Ar fii o scapare sa poti schimba adresa de mail, nu stiu sigur daca se mai poate dar la mine a mers.
    Ceva de genu tau am patit si eu numai ca eu aveam mail blocat, a mers sa shimb adresa de mail dupa aproximativ 30 zile si asta fara sa mai am nevoia de vechea adresa de mail.
    cele bune
     
  6. 1. trebuie sa demonstrezi ca contul ti-a aparatinut.eu am folosit metoda de a da ultima modalitate de plata...

    scrie la support exact problema si ar trebui sa dai anumite informatii din cont si poate recuperezi.
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Te rog sa te adresezi suportului jocului pentru a primi indrumari privind problema ta.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.