Sugestie Ajutor , ce este mai bine ?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de -_The_Lord_-, 23 Apr 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce sa plusez

  1. scut

    8 vot(uri)
    80,0%
  2. laser

    2 vot(uri)
    20,0%
  1. Salutare tuturor am si eu o simpla intrebare despre joc.

    Ce este cel mai indicat sa plusezi generatorul de scut sau laserele?
    Daca aveti un minutel sa ma ajutati si pe mine ca nu ma pot decide ce sa plusesz, astept raspunsurile voastre dearece cred ca sunteti mai experimentati decat mine .


    Multumesc !
     
  2. mobob

    mobob User

    ::))
    pai sa o luam logic...
    sa zicem ca ai o lupta,pe care te decizi sa o lupti...daca upgradezi laserele,dai ceva mai tare,dar rezisti mai putin...daca upgradezi scuturile,dai mai putin,dar rezisti mai mult...cind tragi linie,nu e mare diferenta...

    da sa zicem ca NU vrei sa lupti,si te hotarasti sa fugi...ei bine ,in cazul asta,upgrade-ul laserelor nu e de nici un folos...upgrade-ul scuturilor,iti permite poate sa rezisti una doua salve in plus...adica exact cit sa sari portalul sau sa ajungi in baza...

    mai departe,tu decizi...
     
  3. CapoHrx

    CapoHrx User

    Intrebarea nu este suficient de clara. Generoatoarele toate trebuie ''plusate'' cand esti online, mai ales ca generatorul de scut nu consuma multe resurse.
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. fiind incepator,deci lvl mic ,scuturile pentru ca te ajuta mai bine la mis,porti,npc-uri si sa rezisti cand fugi pana la portal
    p.s.asta daca ai irisi si ii ai la 16 ,daca nu, baga sa cresti irisii si apoi scuturile
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  5. Bismut

    Bismut User

    Salveaza ceva uridium pentru acest weekend, o sa primim garantat noile LF-4 din Delta, Zeta si Kappa :)
     
    dark~ro, Sтєρнαη și SELF apreciază asta.
  6. SELF

    SELF User

    A rupture in space has caused the Delta, Kappa, and Zeta Galaxy Gate’s to start dropping Enhanced LF-4’s. Get in and grab some while you can!!!

    Introducing Laserstorm, an all weekend event running from 1000LST 27.04 – 1000LST 30.04 with guaranteed Enhanced LF-4 Drops from some GG’s, as well as a limited-edition package containing all 3 available in the Extras section of the Shop.

    *Enhanced LF-4 drops are not affected by doublers
    *Package can only be purchased 1 time


    Gate

    Weapon

    Drop Chance

    Delta

    HP-LF-4

    100%

    Kappa

    PD-LF-4

    100%

    Zetta

    MD-LF-4

    100%
     
    Veneficus și Tibles apreciază asta.
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Data viitoare cand postezi !! sa postezi pe limba forumului ca de asta este forum romanesc !!! si daca postezi pe alta limba atunci s fie urmata si de traducere !!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  8. SELF

    SELF User

    eu cred ca majoritatea de pe forum stiu cat de cat engleza elementara,dar pt tine as putea face o exceptie........."niciodata mintea nu conduce;ea arata numai alternative.directiunea finala o hotaraste inima";)