Afisare Performante

Discuție în 'Probleme generale' creată de CRAYZY_BEAR, 26 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Pe globala 7 de cateva zile nu mai merge afisarea performantelor . Nu isi revine nici cu resetare setari iar alta metoda nu cunosc .
     
  2. ursulet81

    ursulet81 User

    Implicit e setat pe tasta F...poate ai pus pe alt buton afisarea performantelor(vezi la scurtaturi din meniul jocului), sa nu apesi pe F cand ai cursorul in fereastra de chat, incearca si cu alta tastatura.
     
  3. Ştergerea de cookies şi cache nu rezolvă problema?
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu despre afişarea FPS-urilor şi a memoriei consumate este vorba (de altfel, reprogramarea acestei funcţii pe o altă tastă nu este posibilă)
    ursul englezesc vorbeşte despre funcţia "Afişează performanţe" din meniul de "setări", submeniul "interfaţă".
     
  5. stergerea cookies si cache nu rezolva mai nimic am incercat deja
     
  6. Să înţeleg că te îngrijorează faptul că nu îţi mai este afişat următorul anunţ:

    [​IMG] ?
     
  7. Am facut schimbari in cont si as fi vrut sa stiu la cat se ridica puterea de foc la aceasta nava mai ales ca am luat si amplificatoare +upgrade lf

    Cel mai rau e ca nu poti vedea cu cat da inamicu azi am deranjat unu care facea cubi si cand sa intors ma ars din o singura tragere cu rsb deci cam 300k daca vedeam cu cat trage in cub nu-l deranjam
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Mar 2014
  8. Hermes

    Hermes Guest

    In client, din Setari, bifeaza optiunea Arata numarul tintelor in ordine crescatoare.
     
  9. Problema s-a rezolvat multumesc. Nu am stiut ca au legatura intre ele
     
  10. "Afişează performanţe" şi "Arată numărul ţintelor în ordine crescătoare" n-au legătură între ele.

    Spor la joc!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.