Feedback Actualizarea "3D Graphics Engine" - test public

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 16 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Øмєga

    Øмєga User

    relax mai exact despre ce este vorba, nu mai sunt asa de bune sau le-a scazut bonusurile lor? :|
     
  2. relax

    relax User

    Pai, or fi bune pentru cine vrea sa le ia.. nu stiu, unele din ele adauga o tactica noua si putin deosebita jocului.. dar eu, ca sa imi dau si cu parerea, crec ca pot pastra uri in loc sa-l cheltuiesc pe noile formatii.. depinde ce ajustari le vor mai aduce, in forma asta nu ne ajuta prea mult.
     
  3. Øмєga

    Øмєga User

    stii Relax,m-am uitat pe pagina oficiala a lui Peeps,ar fi Drill si cu Wheel astea doua formatii probabil ca mi le-as lua,cel putin Drillu' dar sa vedem cat va costa,cine stie :-??
     
  4. TheLast

    TheLast User

    Fiecare formatie costa 150.000 Uridium ;) Si una este pe credite si nu are nici un bonus ;) si costa 4 milioane si cv. :D
     
  5. SwizX

    SwizX User

    Am observat o treaba dar nu am apucat sa o trimit la FEEDBACK , cand sari portalu dureaza cam 5-7 secunde sa se incarce animatiile :p se paote remedia ?
     
  6. Øмєga

    Øмєga User

    la Drill damage-ul creste doar la playeri sau si la npc-uri?
     
  7. relax

    relax User

    Uite asta asteptam sa vedem (cel putin eu).
     
  8. Bla bla bla neoficiale...si mereu am dreptate:)
     
  9. relax

    relax User

    Atunci le cunosti si prima forma, da ? Cum nu au ramas in prima forma, si au ajuns asa, se mai pot schimba inca o data, si inca o data, pana cand dezvoltatorul crede ca sunt destul de echilibrate pentru a fi introduse. Poti totusi sa nu mai face pe Dumnezeul pe aici prin forum te rog? Nu stiu daca informatiile le procuri singur, si inclin sa cred ca nu.
     
  10. crezi ce vrei
     
  11. relax

    relax User

    Bun, deci sa inteleg ca nu copiezi informatia de pe forumul englez(ca ti-e lene si sa traduci ce scrii, daca tot te dai important) sau de pe pagini oficiale de fb ale anumitor persoane, ori ca pur si simplu urmaresti un anumit jucator, pe youtube. Bravo tie.
     
  12. uitete mai sus si dati 2 palme:)

    sa inteleg ca tu vrei mura in gura...:rolleyes:?mai munciti si voi!
     
  13. Dacă nu îţi revizuieşti atitudinea şi limbajul, în mod sigur te voi "ajuta" să părăseşti acest forum!

    Mai mult decât atât, limba forumului este limba română şi nu are nicio legătură cu "mura".

    Clar?
     
  14. Punctele HP cresc cu 8% și doar în modul PvE, daunele laser cresc cu 1% și punctele XP câștigate în PvE cresc cu 5%; însă nu se câștigă onoare și laserele PvP nu provoacă daune.

    Ce inseamna PvE ?
     
  15. relax

    relax User

    PvE=Player versus environment. Cu alte cuvinte, daunele cauzate de laserul tau impotriva extraterestrilor cresc.
     
  16. Suntem incantati de versiunea 3D buna treaba DO , dar designul ala de la Paraside Tide se mai implementeaza ?
     
  17. kk12

    kk12 User

    salut! Am si eu o intrebare: Cat X4 se consuma ca sa distrugi un citadel full scuturi full upgrade scuturi full hercule cu amplificator dublu scut si care utilizeaza formatia inel?Si daca imi poate spune cineva ce scut are un astfel de citadel. deja am pus doua intrebari multumesc anticipat
     
    Veneficus apreciază asta.
  18. Øмєga

    Øмєga User

    si da Relax, creste daamge--ul si la NPC,chiar eu am achizitionat aceasta formatie "Burgihiu" si kk12 atinge pe putin 4 milioane scut, daca pui full pe nava + drone !
     
  19. relax

    relax User

    Da, am luat si eu acea formatie :). Oricum, parerea mea e ca e singura care-si merita banii.. nu prea vad rolul "Domului"(est imobil.. poate citadeluri pe statie dar nu ma ocup cu asa ceva) si din nou "Inel" la acelasi lucru ar fi buna. "Roata" te cam lasa fara scut, si nu cred ca ai timp sa fugi daca o pui in timpul unei lupte(cand consideri ca e momentul sa te scoti). "Burghiul" sigur isi va face treaba.
    Cat despre modul 2.5D.. imi place, felicitari celor care au lucrat la el. Idei bune sa avem si in viitor :)
     
  20. singura problema e ca nu scrie simplu ca la celelalte ce si cat.ex la formatia burghiu zice ca damage mai mare la lasare cu 20% dar ca punctele de scut se reduc cu 25%(ce vrea sa zica) ca scutu nu scade cu atat,distribuire scut se reduce cu 5%(adica?).singura ce se intelege e ca viteza scade cu 5%.poate un admin ne spune si noua mai pe inteles ce si cum la fiecare formatie.

    vroiam sa zic ca nu sa spus nimic oficial.ar fi bine sa se puna ceva de genu..asa ar intelege toti ce scade sau creste[​IMG]
    [​IMG]


    cu citadel si formatie inel nu creste scutu la 4 mil deoarece nu scutu creste cu 180% ci punctele de scut:))
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Iul 2015