Feedback Actualizarea "3D Graphics Engine" - test public

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 16 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Da dar eu am zis ca e mai frumos (adica imi place mai mult modul 2D) Nu ca era frumos si nu mai pot juca pe el acum.Si voi ramine la 2D.
     
  2. relax

    relax User

    Nu e o foarte mare diferenta, ca sa fius sincer...dar pot spune(si sunt mandru de asta) ca do chiar a facut un mare pas in fata cu aceasta viitoare implementare, eu spun ca aceasta schimbare e una mai importanta, care poate atrage persoane spre joc, decat acele introduceri de echipamente, munitii, designuri etc..
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    eu pot spune că sunt mîndru de ceva anume doar dacă am contrubuit în oareşcare măsură la realizarea acelui ceva !
    cît despre noua versiune a clientului de joc... nu e chiar ceea ce îmi imaginam, are accente mult prea infantile pentru gustul / pretenţiile mele, unele efecte sunt interesante (cele legate de scut) dar saltul prin portal mă duce cu gîndul la bagheta magică cu stelută-n vîrf a unei zîne pe care mă aştept s-o găsesc în portalul din cealaltă hartă urîndu-mi bun venit. :):rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. relax

    relax User

    Hm, imi pare rau ca despici firul in 4 asa.. sunt mandru ca pot spune ceva bun, dupa atatea lucruri rele pe care le-am avut in minte :) :rolleyes:
     
  5. Drogatu

    Drogatu User

    da cand se baga 3d lu peste prajit?
     
  6. relax

    relax User

    In urmatoarele saptamani, asa cum a fost anuntat oficial(dar ne e lene sa citim).. ca puteai intreba si frumos.
     
  7. Drogatu

    Drogatu User

    da dc sa caut acu in caru cu fan?
     
  8. "da dc" ....nu te-aş trimite eu la plimbare pt. încălcarea Regulament Forum? :rolleyes:




    Criticile constructive, tot contribuţie se numeşte! ;)
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    hehehe, ce definiţie frumoasă pentru "îndepărtarea viitoarei scame" :rolleyes:
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. Corina-ro

    Corina-ro User

    Daca iti inchipui ca implementarea 3D,aduce jucatorii noi spre joc..........te vad mereu prezent prin forum...se pare ca nu ai inteles nimic.
     
  11. relax

    relax User

    Din partea mea poti sa te lasi, nu ma deranjeaza cu nimic, prea te dai in spectacol pe aici cu comentarii negativiste si probleme puse aiurea.. comentariul citat de mine: nu il inteleg
     
  12. noile formatii sunt:
    - Drill
    Laser damage is increased by 20%; however, shield points are reduced by 25%, shield spread by 5%, and speed by 5%.
    - Dome
    Shield points are increased by 25% and regenerate by 0.01% per second. Cooldown times for rockets and rocket launchers are reduced by 25%; however, laser damage is reduced by 50%, and speed is reduced by 100%.
    - Ring
    Shield points are increased by 180%; however, laser damage is reduced by 40%, and cooldown times for rockets and rocket launchers are increased by 40%.
    - Veteran
    Honor is increased by 20%; however, laser damage, hit points, and shield points are all decreased by 20%.
    - Wheel
    Speed is increased by 5%; however, laser damage is reduced by 20%, and this formation drains shields by 5% per second.
    - Wave
    Drones will make waves, but otherwise this formation grants neither benefits nor penalties.
    - X
    Hit points are increased by 8%, and in PvE play only, laser damage is increased by 1% and XP earned from PvE is increased by 5%; however, no Honor is earned, and PvP lasers cause no damage
     
  13. relax

    relax User

    Nu este garantat ca asa vor ramane, exista sanse sa primeasca modificari noi.. oricum, de ce te obosesti tu sa copiezi informatii si sa le pui aici ? Macar iti puteai duce munca la capat si sa oferi o descriere in limba romana, nu ca nu ne-am descurca si asa, dar suntem pana la urma intr-un forum romanesc. Aceste informatii fiind si neoficiale ar putea duce la disparitia postarii tale.
     
  14. ce scrii tu sunt informatii neoficiale .deci poate nereale.din auzite cum se spune:))
     
  15. ieri a fost deschis serverul de test,cu toate aceste detalii,despre formatiunile de drone..da,e neoficial:)
     
  16. ieri?parca ziceau ca sa amanat deschiderea servarului
     
  17. lohas

    lohas User

    buna ziua pe server de test in x1 era o cutie piractereasca argintie sa fie un bug sau urmeaza sa fie pe toate serverele ca eu nu am gasit nicio cheie de prada argintie sa cumpar
     
  18. relax

    relax User

    Da, astazi a fost deschis serverul de test, si sa-ti mai spun ceva, tocmai de aceea a fost deschis, ca sa testezi tu, sa vada ce mai modifica si ce nu :)
     
  19. corect:))si am si zis cam ce cred:))
     
  20. Lasă-te surprins!