Feedback Actualizarea "3D Graphics Engine" - test public

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 16 Iun 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. acum dar la mine nu apare.probabil e full si din cauza asta nu apare
     
  2. Chiar în acest moment a fost deschis server-ul de test!
     
  3. Er0r.

    Er0r. User

    Nu pot acesa pagina de joc, se incarca in continuu, dar fara sa-mi apara nava.
     
  4. Cel mai probabil datorită faptului că a fost atins nr. maxim de utilizatori. Am aceeaşi problemă.
     
    Er0r. apreciază asta.
  5. atyne

    atyne User

    de ce nu pot acesa jocul se tot incarca si nu imi merge
     
  6. ce aiureala...stau de o ora jumate sa ma conectez ...si pauza...
     
  7. aceasi problema si eu.sper sa ma pot conecta pana la urma sa pot concura ;la premii

    daca si un admin nu se poate conecta inseamna ca e plin rau.asta e daca merge ok daca nu nu
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Iun 2015
  8. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Echipa tehnica a reusit sa identifice problema si in urmatoarele minute ar trebui sa nu mai intampinati probleme de logare.
     
  9. De ce nu mai vad serverul de test am intrat 2 min pe el si am esit din greseala cind am vrut sa intru inapoi nu am mai reusit adica nul mai vedeam la servere
     
  10. relax

    relax User

    E plin :)
     
  11. Uite server-u nu e server-u :))
    [​IMG]
     
  12. Mda... ar fi mai bine daca ar fi macar 2-3 servere de test pentru a putea intra mai multi nu doar cei care apuca ..
     
    Modificat ultima dată: 25 Iun 2015
  13. relax

    relax User

    Pe 2-3 servere tot numai cei ce apuca pot intra, tu bagi in 2-3 servere oamenii de pe 58 de servere(existente in prezent) ?
    Pana la urma nu putem cere chiar perfectiunea de la BP, perfectiunea neintalnindu-se la niciunul dintre noi.
     
  14. Da dar oricum daca ar fi mai multe servere de test ar putea intra mai multa lume sa vada uptade-urile.Si nu vad sa cer aici perfectiune, daca as cere perfectiune as zice sa nu mai existe atitea buguri errori bot-uri programe etc.. Sau servere de test pentru toti jucatorii darkorbit.
     
  15. relax

    relax User

    Nu o lua personal, referirea la perfectiune era doar una generala.
    Revenind la serverele de test, si unul functioneaza destul de greu, apar probleme neprevazute care sunt destul de greu de rezolvat(presupun), intretinerea a mai multor servere de acest tip fiind probabil mult mai dificila.. nu imi lua in nume de rau, nici eu nu am placerea sa ma rostogolesc cu nava in 2.5D dar nici nu tin neaparat sa fac acest lucru.. cand se va implementa general voi vedea :)
     
  16. frate mie nu imi mai apre test serveru nu stiu de ce
     
  17. relax

    relax User

    Tu si citesti sau scrii doar de dragul de a scrie ceva ? Fara sa te superi pe mine dar am zis mai sus.. este plin.
     
  18. Da asta e vom vedea cind se va implimenta pe joc ( toate serverele) dar nu prea imi place noul mod 2.5D sincer mai frumos parca e 2D :D
     
  19. eu am intrat si e super misto.abia astept sa fie implementat.pacat ca nu am putut sa fac captura video pentru prieteni:))
     
  20. Hermes

    Hermes Guest

    Nu te obliga nimeni sa joci 3D. Asa cum a fost postat in anuntul oficial si s-a putut observa si pe pagina de logare pe serverul de test (cine a prins slot liber) exista posibilitatea de a alege modul cum doresti sa joci , Noul 3D sau te poti loga in continuare in modul clasic 2D.