Actualizare Skylab ???

Discuție în 'Probleme generale' creată de MidNight_Striker, 28 Iun 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am vazut cu stupoare ca productia de Seprom a scazut imediat dupa ce s-a facut update-ul cu "Dispatch". Verificand mai bine observ productia:

    Seprom 189/ora - nivelul 20.

    Inainte Seprom-ul ajungea la capacitate maxima in fiecare zi iar acum este nevoie de 3 zile la aceeasi capacitate.

    Va rog sa remediati problema.
     
  2. Ce skylab ai avut tu ?
    Eu daca trimit tot sepromul in 24 de ore nu se reface la loc .
     
  3. Domnul ati deschis o cutie a pandorei , nu cumva aveati un bug care va avantaja ?
    Eu nu am beneficiat niciodata de refacerea sepromului in 24 de ore .
    Cu acest cont ma joc pe mai multe servare .
    Ceva diferente sunt intre servare , un decalaj de ordinul sutelor aparut dupa ultimul cod bagat in care am fost premium .
     
  4. Sepromul de cand s-a implementat tot atat a fost productia pe ora deci 189 x 24 h = 4536 seprom
    Deci in 2 zile ai seprom full adica 9072 din 9079. Zilnic niciodata nu a fost
     
  5. Se pare ca am avut o impresie gresita, nefiind chiar tot timpul pe harta stelara am avut impresia ca se incarca zilnic.
    Am fost activ in EBG cam mult in weekend prin urmare am contorizat sepromul gresit, mai ales dupa wave-ul 200 cam trebuie sa tragi tare, consumul creste mult depasind asteptarile mele. Se mai intampla ;), si voi lua in considerare lucrul acesta pe viitor inainte de a posta.
     
  6. sorinell

    sorinell User

    faceti ceva cu jocul ca merge ca un rahat
     
  7. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Se pare ca problema pentru care a fost deschisa tema a fost rezolvata.
    Pentru a evita spam-ul, acesta tema va fi inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.