Accesarea server-ului Test

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Hahahact, 14 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Hahahact

    Hahahact User

    Cum ma pot inscrie pentru serveru de test?
     
  2. În momentul în care este activ, Server-ul Test va apărea în lista de servere şi va putea fi accesat ca oricare alt server, direct de pe pagina contului de joc (din colţul stânga sus, imediat sub userID există un glob pământesc...click pe el!)
     
  3. pai la 5 min dupa ce ati postat ca sa deschis serverul de test m-am uitat dupa el in lista dar nu am vazut nici un server test
    acuma da a aparut in dimineata asta dar am dat mii de clickuri pe el adika pe butonu de start dar nu ma lasa sa intru pe el deci din partea mea aveti un nu mare

    si dc nu da nimik cand intri de exemplu uridium loguri
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Oct 2015
  4. Cehn

    Cehn User

    va da cand iesi :)

    ce nu intelegi din denumire: server TEST ?
     
  5. inteleg cehn dar uni au primit cica 8 mil uridium 1 a primti 2 mil 500 uridium si 1 mil de gg-uri
    si ca sa pot testa ceva trebuie sa iti dea 1 ajutor adika uite am strans 300 d gg-uri si am bagat la noua poarta si am doar 17 parti din 100 ca o completez trebuie undeva la 2000 de gg-uri deci trebuie sa bage gg-uri ca sa ai sa completezi noua portal sa vezi cum este
     
  6. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Asa cum ti s-a spus mai sus, tot ce aveai de facut era sa te deloghezi cu totul de pe joc si sa te loghezi din nou si primeai ce au primit toti ieri: un milion de extra energii si doua milioane de uridium.
     
  7. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Se pare ca nu functioneaza intotdeauna asa cum trebuie.
    M-am delogat si relogat, insa am pe cont doar cei 15000 U de la prima misiune.
    [​IMG] 162894964 pe server-ul de test.
     
  8. ares asa am facut de vreo 5-6 ori si nu am primit nimik
     
  9. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Tot ce este posibil, sa nu uitam ca este totusi vorba despre serverul de test.

    Din cate stiu si am observat, toti cei care s-au logat de ieri, imediat dupa anunt, pe serverul de test au beneficiat de energiile si uridiumul mai sus mentionat. Asta ma face sa cred ca dezvoltatorul a considerat ca s-a strans destul feedback despre portalul Kuiper si a decis sa nu mai acorde acel bonus jucatorilor ce s-au conectat mai tarziu sau in cursule zilei de astazi.
     
  10. ΛŤЯØX

    ΛŤЯØX User

    si mai este serveru de test ca eu nu il gasesc
    Multumesc Anticipat
     
  11. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Nu, serverul de test nu mai este online.
     
  12. nu doar acei jucatori joaka acest jok si baga bani care au primit bonusurile ce li sau acordat
     
  13. Hermes

    Hermes Guest

    Serverul de test nu poate sustine multi jucatori ca un server global. Nu este obligatoriu ca toti jucatorii sa ajunga pe acest server. Important este sa se ocupe toate sloturile si feedback-ul celor care au jucat. NU au nici o legatura banii bagati, deoarece serverul de test este deschis temporar si nu necesita nici o investitie din partea jucatorilor. Si cum actuala sesiune s-a incheiat, tema de fata nu mai are sens.

    Tema inchisa.
     
    bubuletz apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.