Abilitatea la spectrum.

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de FallenAngel, 29 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Doriti ca abilitatea la spectrum , sa fie modificata ?

  1. Sunt de acord

    61,0%
  2. Nu sunt de acord

    39,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am inteles relax, tu esti bun si le stii pe toate , si toti cei ce te bat pe tine au programe :))
    Nu ai inteles nimic din ce am zis.
    Si faza cu dmg-ul cred ca si admini stiu cat de reala este si cine are dreptate si cine nu.
    Oricum la cat de multe zici aici , nu cred ca ai depasit vreodata 20 de lf4 :)

    Iti fac inca odata calculu la dmg, ca poate asa pricepi .
    din 100k +10% dmg vine 110k iar tu cand mai iei inca un boster de dmg cu care se presupune sa ajungi la 20% dmg, defapt acei 10% se calculeaza din cei 110k, dar tu esti pe lumea ta acolo :). ia si fa un test si vezi dupa, poate te si trezesti din somn
    A si pana acum tipai ca dai dmg de 15k cu spectrum si nu stiu ce :)) , si acum o dai in extrem, u dai dmg de 85k pe formatie standard... esti bun :) vezi ca te contrazici singur.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 15 Oct 2016
  2. relax

    relax User

    Nu m-am contrazis, nu am tipat, vezi prima postare.
    Acum ne dam cu parerea despre progresul fiecaruia in joc? Nu cred ca te priveste si te pot asigura si ca te inseli, amarnic.
    Daca vrei numai sa te dai smecher, fa-o corect de la inceput. Nu cred ca te-ar fi durut sa ma atentionezi ca trebuie sa adaug cei inca 10% peste primul dmg calculat, asa cum nici pe mine nu m-a durut sa-ti fac toate calculele pe care in prima interventie(de la 250k ai tai cu inel) a ta oricum le-ai nenorocit. Desi am subliniat ca valorile sunt aproximative, uite am omis faptul ca 20% daune nu vin deodata ci din 2 amplificatoare, sper sa fii mai fericit ca niciodata scotand la iveala o astfel de "oroare".
    Spor la joc, "profesionistule".
     
  3. :)) ma bucur ca ai priceput limba romana :) desi sa deviat mult de la subiect :)
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  4. La cum are Spectrum abilitatea acum, Venom/ Diminisher/ Sentinel- sunt egale cu zero, si practic inutile in comparatie cu acesta.
     
  5. Te contrazic, Diminisher e bun, am batut un Spectrum cu abilitatea activa si eu cu abilitatea mea de Diminisher, si cel cu spectrum nu era chiar un jucator slab, ci unul avansat.
    E foarte bun Spectrumul, poate chiar prea bun, am batut 2 insi cu ajutorul abilitatii, dar daca spectrumul are abilitatea activa nu-ti ramane decat sa bagi formatiune care creste dmg-ul rachetelor, selectezi rachetele PLT-3030 si folosesti teleghid de rachete. Bagi petul pe KAMIKAZE, ai dat racheta de gheata inamicului, primeste 75.000 dmg (daca nu da ish). Bagi si rachete HELSTRM-01 (alea galbene) si bagi spectrumul cu abilitate. :) poftim
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.