???

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de andreisoony, 14 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut, sunt andreisoony si vreau sa pun o intrebare, stiti harta Cubikon's Graveyard ?, in primul rand cum poti intra acolo ? exista vreo poarta ? Si care este sansa sa gasesti o cutie cu 1000 UCB-100 pe aceasta harta ? La levelul 12 este sens sa intri acolo? Ms. anticipat.[​IMG] [​IMG]
     
  2. .KaNaBiS.

    .KaNaBiS. User

    Am sa o iau in ordinea ideilor enumerate de tine :
    Sunt 2 modalitati ca sa poti intra in aceasta harta:
    1) Cu CPU de salt in harta x-1 a companiei
    2) Prin saltul din portalul care se afla in mijloc (aproximativ) din 4-5 .
    Acele cutii se gasesc ca si cutiile bonus pe hartile normale .. deci vei gasi destule ..
    Dar nici la lvl 25 nu prea ai cum face fata acolo .. nu LvL conteaza ci echipamentul si experienta ..
    Deoarece acolo apar Uber Protegiti care au HP scut si DMG destul de mare ... + ca mai trimit si sfere de slow ca si sabotorii . asa ca nu prea ai cum face fata ..
    Daca culegi 1 cutie te poti considera norocos.
     
  3. KliP-Done

    KliP-Done User

    Din partea moderatorilor nu am vazut sa existe vre`un topic vorbind despre aceasta harta....doar din ce vorbesc unii....am vazut si eu filmarile pe youtube dar acolo sunt skinurile vechi ale npc`urilor, deci e posibil sa fie fake, sau poate a existat la inceputurile serverului
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Nu ai vazut ca nu ai cautat. \\AICI//
     
  5. Ms. , ma-ti ajutat mult !
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.