503-Service Unavailable

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Cat_SPIRII, 16 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    dezastru nu mai merge clientul ?
     
  2. nici acum nu merge
     
  3. EG2 :Am instalat upgradeul la joc , prima pagina merge si startul merge doar un sfert !
     
  4. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Am facut instalare completa deoarece upgrade-ul nu poate fi intalat (da un mesaj ca lipseste arhivorul 7z, ceea ce arata lipsa de profesionalism a echipei tehnice, nu ar fi trebuit sa lase ca upgrade-ul sa fie dependent de alte soft-uri).

    Apoi am intrat pe cont dar nu si pe harta client - se incarca pana aproape de final si asa ramane, la infinit.

    Dupa oarece timp am incercat diverse manevre, spre exemplu "clear cache" dar incercand "reload current window" de mai multe ori, a re-aparut binecunoscutul mesaj:

    503 Service Temporarily Unavailable

    astfel incat nici pe cont - pagina principala - nu am mai putut intra.
    Dupa o alta perioada de timp si-a revenit dar degeaba, harta client nu vrea sa se incarce.


    Deci, nu se mai poate juca !!!
    Sau poate ca este o forma mai speciala de "ban" !?!


    EG6, [​IMG]163228348, Cat_Ballou
     
  5. Si eu m-am speriat ma crezut cai din calcuratorul meu dar vad cai de la iei de la jocul lor obosit
     
  6. Sincer, mi-as fi dorit sa gasesc un link de feedback la evenimentul "Protegit Pandemonium" pentru
    a felicita aspectele pozitive si a atrage atentia asupra celor negative.
     
    Modificat ultima dată: 25 Mai 2021

  7. La fel si acum 26.05.2021 / 05:15 - harta client nu se incarca.

    EG6, [​IMG]163228348, Cat_Ballou
     
  8. si pe EG3 la fel... 26.05.21 /7:10
     
  9. [ARΣS]

    [ARΣS] User

    dupa ce am descarcat apdeit nu se mai ancarca pagina de jok eg 5
     
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    ce mama masi de nu merge ?
     
  11. Bam__Bam70

    Bam__Bam70 User

    Nici pe AG2 nu se mai incarca jocul dupa update la browser.ul de joc ce , cct frate e cu jocul asta cand am si eu ceva timp liber sa joc nimic nu merge la gunoiu asta .....
     
  12. ramram02

    ramram02 User

    Azi dimineata a mers,dar de 2 ore nu mai vrea,cand se deschide pagina cu bonusul zilnic,se umple bara de loading si asa moare.
     
  13. ramram02

    ramram02 User

    Citeste cineva dintre moderatori ce am scris aici,parca nu-mi vine sa cred ca suntem numai noi doi in situatia asta,mai ales ca am mai avut acest gen de problema si s-a rezolvat ,deci se stie care este motivul nu?
     
  14. Nici eu nu pot intra pe joc ,nu se deschide dupa ce se incarca e mort, se mai rezolva ceva?
     
  15. nici azi nu merge jocul. la fel se incarca si atat..... :mad::confused::confused::confused:
     
  16. ramram02

    ramram02 User

    Gata ! a inceput sa mearga (am sters cache a m ia oara):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. SALUT AM INCERCAT AZI SA INTRU PE JOC SE INCARCA DA NU IMI APARE SA DAU START am asteptat si jumatate de ora da nimic eg 5 id 160073705 name-Ἤᾄммἔʀ
     
  18. [ARΣS]

    [ARΣS] User

    acceasi problema si la mine am ancercat de mai multe x dar pagina de jok nu se deschide # bine ca ne da cod bonus cateva zile valabil poate poate o sa reusesc sa jok si eu 1 h macar din 2 sapt de premium
     
  19. nu merge nici acum, se blocheaza pagina de login si asa ramane