4-4 problema sau orice portal sarit...

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de OutofControlGoli, 15 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. salut! deci eram in 4-1 si cand am sarit portalul din 4-1 catre 4-4 mi-a aparut Conexiune intrerupta Reconecteaza/Logout. Eu am dat reconecteaza si dupa 1-2 secunde cand vrea sa intre iar apare Conexiune intrerupta Reconecteaza/Logout si dau mereu tot asa Reconecteaza. Am incercat Restart la PC am 512 ram 1.60 Ghz si merge binisor cu 8-17 fps. Nu inteleg dc se intampla asta! toata seara am incercat cu restart PC,cu chrome,firefox,opera,IE 8 si 9 si nimic,poate dupa alt PC? astept raspuns... dar doar pe 4-4 o face asa ? multumesc!
     
  2. -ak47puma-

    -ak47puma- User

    chiar acum am avrut sa postez si eu un subiect cu aceasi problema... la fel am patit si eu... doar ca m-a bateam cu cineva si nu prea mai aveam HP si am sarit in portal catre 4-4 si nu mai mai pot conecta... :(
     
  3. asa e oare e de la joc sau de la mine? eu zic ca la toata lumea e asa... nush asta e parerea mea
     
  4. Daca aveti cel putin 2 hale.. schimbati navele intre ele iar dupa schimba pe nava preferata cu sistemul warp si o sa mearga. Dar nu sariti portalele.. mai bine schimbati hartile cu CPU de jump.

    Eu asa fac si merge :p
     
  5. vladtest1

    vladtest1 User

    si daca nu ai mai multe hale ce faci? eu sunt inca blocat in 4-4
     
  6. Ce am scris mai sus e o ,,smecherie"... Normal si logic nu avem voie sa intram.. dar daca eu am descoperit o cale.. am zis ca e bine sa va spun si voua...

    Mai pe scurt.. daca nu ai hala .. astepti pana staff-ul DO rezolva problema si o sa va conectati fara acest ,,trick"
     
  7. vladtest1

    vladtest1 User

    ok... deci pana maine dimineata nu sunt sperante sa joc
     
  8. -ak47puma-

    -ak47puma- User

    la mine s-a rezolvat... am facut un tichet si am primit raspuns ca nava mea e in 1-1... si acum merge si am sarit prin portale de vro 10 ori nu mai am nimic... succes
     
  9. Se poate inchide ca sa rezolvat! thankx!
     
  10. Hermes

    Hermes Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.