Feedback Temă de discuții - Oferte „fierbinți” de vară! 2026

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ICHIGO, 24 Iun 2026 la 20:02.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ICHIGO

    ICHIGO Board Administrator Team Darkorbit

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului așteaptă feedback-ul vostru în ceea ce privește evenimentul „Oferte „fierbinți” de vară! 2026”. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:

    1. Aspecte pozitive
    2. Aspecte negative
    3. Sugestii de îmbunătățire / schimbări
    Încercați să vă argumentați răspunsurile.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
     
  2. PE BUNE ?????
    mi-am facut cruce de 100 de ori si m-am rugat si la alah ,
    Rau a-ti ajuns cu ofertele voastre , bazarorbit
     
    ...mo... și -Anunaky- apreciază asta.
  3. 21enforcer

    21enforcer User

    Iar nu aveti bani de vacante?
    de la noi nu primiti nici 1 ban
    Macar puneti ca si eventul de prometheus ABG sa dea cate 2 chei
     
    ...mo..., Tirbusonzdrentuitul și -Anunaky- apreciază asta.
  4. Ragnaros

    Ragnaros User

    pai, in goana dupa profit, reprezentatii stafului BP au uitat de RESPECTUL fata de proprii utilizatori.Utilizarea in continuare a programelor asa zis ,,INTERZISE,, a dus la diminuarea substantiala a profitului.cine sunt cei care au de castigat?nimeni.zero respect, zero profit.continuati tot asa si veti fi nevoiti sa reduceti din nou serverele de joc,ducand astfel la o noua comasare a utilizatorilor activi.
     
    =ΞDDY*=, -Anunaky-, ...mo... și alți 2 apreciază asta.