Bug Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Nu au pentru ca ei sunt vinovatii .
    Domnul admin macar in aceste perioade de event sa-i blocheze pe trisori daca tot ii lasa pe joc .
     
    Tirbusonzdrentuitul, motanu_1990 și -Anunaky- apreciază asta.
  2. Cum poti cere asa ceva? Pai alea sunt conturile lor si a celor pe care ii protejeaza.
     
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    decand joc eu nu am vazut unul sa fie banat, asta este politica BP asta este o metoda sa te faca sa bagi bani in joc sa cumpri cele mai tari arme :)))
    si la ce te ajuta armele bune cand lagurile sunt asa de mari de numai programatii pot sa joace.
    am mai spus de 1000 de ori asta nu mai este joc nu mai are nimica cu jocul este doar un bazar !!! Totul se bazeaza doar pe ofertele pe care le vedeti cand va conectati pe darkorbit
     
    Cat_SPIRII, -Anunaky- și Xmen99 apreciază asta.
  4. Xmen99

    Xmen99 User

    este gata jocul
    se duce cat de curand ca nu mai sunt multi care cotizeaza
    este unu jucator care are plateste unu program si il foloseste la mai multe conturi
    rangurile sunt scrise nu sunt facute real
    cautativati alte jocuri ca asta este pa
    regulametul sa schimbat tot in favoarea lor
     
    Cat_SPIRII, -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  5. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    In Uridium/Bilant apar tranzactiile de credite si uri +/- dar,... se pare ca nu stiai asta :p
    Cumva ai inceput sa joci de ieri sau azi ??? si nu de atât de muuult, asa cum te Lauzi ?!? :)
    .
     
  6. Buna Seara,

    Paginile de pe FLASH se incarca un pic cam greu, încärcarea dureaza mai mult ca de obicei.
    Ar fi de bun simţ sa verificaţi si sa anulaţi motivul acestei lentori, zic sau cred ca este chiar un fel de Lag.
    T4W
    ...
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. De ce vrei tu sa fi injurat ? Daca nu bubui un npc ce vrei sa-ti apara acolo in afara de ce aduni din cutii , inteligentule ?
    Vezi ca ai gura cam mare si postezi mai mereu tampenii pe forum . Inchide gura ca intra musca .