Bug Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Salutare

    message contsct spam lock !!!! acest mesaj demonstreaza ca nu ati blocat nici un cont bot !!

    .
     
    _basty13_ și -Anunaky- apreciază asta.
  2. dar mai arata si ca nu ii intereseaza de ce zicem noi.se pare ca ne vom lasa in curand foarte multi jucatori.nici la suport nu te mai baga in seama.au spus ca nu mai au tehnicieni si jocul merge cum se poate
     
    Cat_SPIRII și -Anunaky- apreciază asta.
  3. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    asta e bp
    pt asta poate blocheaza alti admini dar e un vis
     
    Cat_SPIRII apreciază asta.
  4. Fete si Baieti, jucati jocul asa cum este dar sa aveti mare grija!!!! sa nu va puna dracul sa bagati bani ! Sper ca vedeti cate oferte se afla la Bazar. La inceputul jocului erau 2-3 oferte si dumineca dublu la portiile galactice, acuma esti umplut doar de oferte de-ti pica limba ca si la Broscoiul :))
    Darkorbit nu mai este joc este un bazar orbit :)
     
    motanu_1990, -Anunaky- și Cat_SPIRII apreciază asta.
  5. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    .
    ** bp este de fapt "BOT-POINT".

    Exemplu clasic si constant: încerci sa faci NPC-uri pentru event-ul curent dar, ce sa vezi, BOT-zii BP sunt mult mai multi si mai rapizi. Adicatelea, consumi timp fära sä-ti produci progress.

    Publicarea adreselor de email personale în mesajele de pe forum este interzisă. Continuarea acestei practici va duce la măsuri disciplinare.
    .
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 1 Iun 2026
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. cica modificat de moderator.mai avem si asa ceva pe acest joc?ca tehnicieni nu mai sunt cam de multisor, nici nu pare sa angajeze altii, nu vor sa mai repare ceva la joc, doar sa ia bani
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. Ragnaros

    Ragnaros User

    pai , doar ei au mai ramas, si femeia de serviciu si a dat demisia,a plecat si ea spre alte galaxii:)))
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Masurile disciplinare vor fi aplicate direct BP (bot-point) via serviciul de protectie al consumatorilor Germania, posibil redundante la CEDO si chiar si la TPI !!

    Acuzatiile se vor referi la, si nu numai:
    - permisiune de proliferare programe ilegale
    - erori pe harta tehnica, nerezolvate
    - ocazional Lag, cu mult peste normalitate
    - refuzul de a raspunde unor solicitari ale jucatorilor cinstiti
    - utilizarea eronata a AI in raspunsurile oferite de SUPPORT
    - suprapunerea unor evenimente pe care numai si numai programele ilegale le pot controla si rezolva
    - lipsa (aproape) totala de tranparenta.
    .
    MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE AU EXAMINAT (si procesat) ACEASTA POSTARE.
    .
     
    =ΞDDY*=, motanu_1990, -Anunaky- și alți 2 apreciază asta.
  9. lala_lala

    lala_lala User

    Frate , de ieri serverul global3 Titan e mort , nu poti intra pe pagina de joc defel incarca intr-una, daca reusesti sa intri totusi, nu poti face nimic ,icoanele nu se incarca te delogheaza in 10-15 secunde de la conectare , intr-un cuvant e jale, pe deasupra sa mai faci si expeditie galactica ca ma intereseaza, vezi sa nu:mad::(. Asta e ce sa-i faci, vorba romanului, La toti ni greu!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  10. lala_lala

    lala_lala User

    Da, a fost bine doar 4 zile , global 3 Titan da rateuri din nou, nu stiu cum de servere private merg struna , dar astea nu.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  11. pe cele private sunt oameni care se ocupa ,pe astea nu mai se ocupa nimeni
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  12. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Salutare,

    am terminat o poarte beta, dar la iesire nu m-a lasat sa ies si m-a blocat cu mesajul:
    "Eroare: invalid sessionId"

    Solicit verificari si compenatii !!!
    Multumesc anticipat.
    .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User


    pana la urma s-a rezolvat, pare ca a fost o cadere temporara a modem-ului de internet.
    .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  14. Nu mai intra in panica si nu mai scrie pe forum inainte sa verifici jurnalul de bord .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. Odata cu noul event nu mai poti face mai nimic nici pe hartile normale ca in portal nu te poti misca de lag.poate totusi mai faceti si ceva la joc
     
    -Anunaky- și Cat_SPIRII apreciază asta.
  16. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    .
    Jurnalul de bord a fost verificat, de asemenea o chestie pe care se pare ca nu o stii si anume: "Uridium" / "Bilant". Acolo se vede imediat ce ai primit cu plus si cu minus. Foloseste aceasta informatie (daca nu o ai inca :p) ...
    .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  17. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    .
    Correeeect, nu mai poti face aaabbsolut nimica-nimikutza !!
    Totul este slow-down, accesul pe pagini si pe client se face ca si cum te-ai plimba prin noroi pân la gât.
    .
     
    -Anunaky- și Tirbusonzdrentuitul apreciază asta.
  18. Silence**

    Silence** User

    Event pierdut din cauza lagului....desi cred ca bo.t.ii nu au aceasta problema.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  19. Iti dai seama ca la vechimea mea stiam . Daca nu-ti apare in jurnal ce ai distrus ce onoare si ce experienta ai luat crezi ca iti apare ceva la : uridium -bilant ? Ma faci sa rad . :):):):):)
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  20. nu au ca se misca lejer in jur cu trenuletele
     
    Tirbusonzdrentuitul și -Anunaky- apreciază asta.