Feedback Temă de discuții - Event - Domeniu periculos 2026

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ICHIGO, 16 Iun 2026.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ICHIGO

    ICHIGO Board Administrator Team Darkorbit

    Salutare piloți,
    În acestă temă așteptăm feedback-ul vostru în ceea ce privește eventul
    Domeniu periculos 2026 (Treacherous Domain 2026) aflat în desfășurare

    Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi.
    Orientativ, încercați să acoperiți aspecte precum dificultate, aspecte tehnice, recompense, structura eventului, perioada de desfășurare și orice alt aspect mai considerați relevant.
    Pentru o citire și înțelegere ușoară vă puteți structura feedback-ul cam așa:

    1. Aspecte pozitive
    2. Aspecte negative
    3. Sugestii de îmbunătățire / schimbări

    Mulțumim!
    Echipa voastră Darkorbit
     
  2. Silence**

    Silence** User

    Pozitiv e faptul ca un lf5 mortifier ar costa 28 de chei de permis de batalie, negativ este ca de fapt pentru acest laser trebuie sa dau 225 de chei. Unde e greseala?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  3. -edos78-

    -edos78- User

    niciodata nu ai sa vezi ca va fi 28 de chei laserul mortifi
    er
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  4. Ragnaros

    Ragnaros User

    ptr cine este eventul, ptr noi sau ptr boti?pai, asa ne zise nenea adminul:
    1x Laser LF5-Mortifier28
     
  5. ICHIGO

    ICHIGO Board Administrator Team Darkorbit

    Eroarea a fost remediată. Mulțumesc pentru atenționare!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. rattyionut

    rattyionut User

    eventul merge sa nu merge ca am sarit in poarta si am vazut o gramada de nave care nu fac nimic.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. Voi ne luati la misto ? Ce sa povestesc ( utilizarea clientului unity va ofera o eperienta optimizata ) , ce-mi plac glumele voastre . :):):)
    Iar a aparut mesajul '' faimos '' , nava nu mai face daune doar primeste . O sa fac un film la urmatoarea intrare . Aveti grija sa nu stergeti mesajele ca acolo sunt recompensele . Ulima oara la eventul asta nu am stiut si am sters o parte din ele fara sa le deschid .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. Din rau in mai rau . Ce filmare sa fac daca pe unity nu sa putut juca .Daca intrai in poarta te deconecta imediat . Trecut in flash , lagul lagurilor . Noroc ca gardienii sunt statici si am fost in grup , noroc si cu tunul si abilitatea ardere ( pus pet pe colectat ) ca nu faceam nimic . Un bug pe flash , nu se pot revendica premiile de la mesaje . Noroc cu unity ca se pot revendica acolo.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. tancoc666

    tancoc666 User

    e groaznic .daca stai pe loc tot nu vezi decat urme si ei nu fac nimic
     
    motanu_1990 și -Anunaky- apreciază asta.
  10. Azi la ora 17 pe unity . Domnul admin spuneti mai departe . Daca pe EG4 unde se joaca '' trei barzauni '' merge asa imi inchipui ce chin e pe EG 3, 2 , 1

    Urmariti pana la final .
    Am intrat pe flassh sa nu pierd recompensa . Sa nu va imaginati ca pe flash am putut sa dau click pe bos, 0% sanse . Doar in unity cu omega ai sanse sa dai cick pe vre-un npc . In flash strici mousul .
     
    Modificat ultima dată: 18 Iun 2026 la 15:43
    -Anunaky- apreciază asta.
  11. Ragnaros

    Ragnaros User

    dar voi chiar credeti ca il intereseaza pe admin aspectele legate de boti si utilizatorii de programe?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  12. Cred , nu cred macar filmarea arata jucatorilor cum stau lucrurile .
     
    Tirbusonzdrentuitul și -Anunaky- apreciază asta.
  13. Sugestii de imbunatatire . De ce sunteti asa zgarciti si deschideti poarta de event doar de 6 ori in 24 de ore ? De ce nu de 24 de ori sa faca toata lumea eventul . Si ce-i porcaria aia cu lovituira finala ? Adica tot aia cu programe pe ei sa ia toata ''frisca''. Oricum o ia de la toti .:mad:
    :):p
     
    -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  14. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Pe mine cel putin, ma linistit eventul asta :) pentru jucatorii cinstiti eventul ruleaza pe harta 2-2 la cutiute
    si: cel care nu joaca pe unity pierde recompensele pentru ca nu le poti colecta
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. parerea noastra nu conteaza, BP-ul face ce vrea, si nu mai bagati bani in joc !!!!!!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  16. Bono

    Bono User

    Salut ,restartul asta a avut ca scop sa imbunatateasca (elimine)lagul,se pare insa ca nici nu ma mai pot loga!!
    Concluzia este ca dak nu puteti face un lucru bun,lasati-l asa,altfel mai mult stricati!!!!!

    Bravo BP
     
    mortu99 și -Anunaky- apreciază asta.
  17. nu am primit recompensele la nivel de server pana la nivelul 6

    cat despre performantele jocului ... a ajuns un png slide-show

    [​IMG]


    [​IMG]