Anunț UBA şi compensări

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de Bismut, 15 Sep 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Bismut

    Bismut User

    [​IMG]
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    AM O MARE RUGAMINTE lA VOI !!!
    Daca tot postati in alta limba atunci puneti si traducerea ca sa inteleaga tot omul, pt ca este un forum romanesc si fiecare are acces la imformatii Chiar daca nu toti stiu limbi straine ( trebuie sa ii respectem pe toti, indiferent de statura )am mai spus chestia asta si vad ca ati uitat. Nu toti stiu engleza germana sau franceza !!! eu cand am postat pe germana am pus si traducerea pe limba romana !
    Multumesc pt antelegere
     
    ★ŚMΛUĞ★-Ř★Ŧ apreciază asta.
  3. Bismut

    Bismut User

    Nu mi-am dat seama ca o sa fie atat de greu sa intelegi 2 cuvinte care nu prea au nevoie de traducere...[​IMG]
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  4. Confirm ca oficială informaţia de mai sus!

    Portalul UBA a fost dezactivat pe parcursul sfârşitului de săptămână
    S-a decis dezactivarea UBA ca măsură de precauţie în a evita nişte potenţiale probleme ce puteau să apară pe parcursul sfârşitului de săptămână. Vom fi informaţi ulterior dacă această măsură va fi prelungită.

    Probleme legate de amplificatoare şi pagina principală

    Ultimul val de compensări în legătură cu pierderea amplificatoarelor a fost acordat celor care nu le-au primit în mod automat, încă de prima dată.

    Un alt val de compensări a fost acordat pt. server-ele care au întâmpinat probleme cu pagina principală, în data de 26. Compensarea a fost acordată o singură dată, la autentificarea pe contul de joc, pt. server-ele mai sus menţionate, în perioada 15 - 17 septembrie.
     
    styv86 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.