reparati drone

Discuție în 'Probleme generale' creată de floriner40, 22 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. floriner40

    floriner40 User

    Buna ziua. Vreau sa stiu daca am dronele la lvl 6 imi arata cate % am daunele si acum am lvl 5 nu mai imi arata decat 0% daune cand ma distruge inamici am ocazia sa imi pierd deodata dronele daca nu fac lvl 6? asept raspuns multiumesc
     
  2. styv86

    styv86 User

    Dronele(flaxuri/irisi) le poti pierde la 100% daune...daca abia ai reparat dronele, ati arata 0% daune...Pe timpul jocului daca esti omorat de inamici sau npc-uri, daunele cresc...eu ati recomand sa repari dronele la 88% daune si daca ai daune mici la drone nu exista pericol sa ati pierzi dronele, dar verifica din cand in cand dronele...spor la joc :)
     
  3. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Ai avut echipata nava cu CPU 2 de reparare automata a dronelor. Altfel le pierdeai. Asa cum spunea si colegul, le pierzi doar la daune de 100% si nu ai echipata nava cu respectivul CPU. De precizat ca reparatia o poti efectua si manual pana la atingerea valorii de 100%.

    Acum nu ai decat sa faci experienta pentru a readuce dronele la lvl 6. Lvl-ul nu are legatura cu sansele de a-ti pierde dronele.
    Poti avea dauna totala la drone la orice lvl ar avea ele.
     
  4. floriner40

    floriner40 User

    ms frumos de informati
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.