Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    E un maxim de efort ep care poate si DO sa-l faca, exista o limita dincolo de care nici ei nu mai reusesc sa faca fata dezvoltatorilor de boti.Asta se observa tocmai din faptul ca au luat masuri sa incurce colectoarele, programele de adunat, cele care-i lovesc pe ei la buzunar, dar nu se ia nici o masura impotriva programelor de autoclick, damage, mixare munitie si combo de abilitati+schimbat rachete, instant shield, combinat emp+invizibil sau rsb+x4...etc etc. Ce sa mai comentam?Prioritatea nu pare a fi un joc echilibrat ci doar storsul banilor,si o spun cu tristete...opinia mea e sprijinita de actiunile antibot si mai ales antijucator!
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  2. Cehn

    Cehn User

    :) I LIKE THAT
     
    RedStar, WIΖΛΓΔ, mobob și alți 2 apreciază asta.
  3. Ensw

    Ensw User

    Ce masuri au fost luate pentru a incurca colectoarele, programele de adunat???

    La palladium intalnesc multi jucatori care in loc sa riposteze la atac direct aduna palladium in continuare si fac npc-uri fara nici o greata.
    Pana la urma jucatorul respectiv se trezeste si riposteaza... insa anemic...probabil i s-a blocat browserul de la atata adunat ;)
    Acelasi comportament in 5-3 l-am intalnit si la forum-istul WIΖΛΓΔ
    ...(a trebuit sa moara de 2 ori in 5-3 consecutiv ca sa sa se treseasca si sa riposteze)nu pot sa-l acuz de bot-ism:rolleyes: cu siguranta diacriticile si virgula il vor ajuta sa ne dea o explicatie...
    Nu inteleg jucatorii care se incapataneaza sa apere acesti jucatori(suspecti in utilizarea programelor neloiale) atat la palladium cat si in forum.
    In fine...existenta in joc al acestor suspecti ma face sa cred ca nu exista programe antibot impotriva programelor autocolectoare si distrugere de npc-uri pe automat :)
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    din păcate nu-ți poți depăși condiția de mincinos dovedit însă adminii pot să-ți închidă din nou contul de forum pentru vehicularea de minciuni. tu nu poți să impui nimănui în ce fel să joace și nici nu ai căderea (ca să nu mai spun de experiența de joc care-ți lipsește cu desăvîrșire) ca să judeci și să decretezi că un jucător folosește programe nepermise. este cît se poate de evident pentru toată lumea că acum încerci doar să te răzbuni pe un jucător care te-a demascat public în numeroase rînduri ca fiind mitoman, lăudăros, egocentric și narcisist.
    sper să primești cît se poate de curînd ceea ce meriți !
     
    Veneficus și OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  5. sa inteleg ca tu nu dai in el deoarece nu vrei sa consumi munitia:))?
     
    Ensw apreciază asta.
  6. Drogatu

    Drogatu User

    =)) munitia x4 e foarte rara, sepromu este limitat, iar rsb n-avem ca e criza
     
    Ensw apreciază asta.
  7. relax

    relax User

    Sa inteleg ca voi jucati dupa regulile altora, nu cum vreti voi?
     
  8. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    încet, încet apar toți prietenii !
    tu poți înțelege ce-ți place ție să crezi, doar că de la insinuările mincinosului ucigaș de pet-uri și pînă la realitate mai e cale lungă.
    individul e un mincinos și așa zisa lui cruciadă împotriva boților nu e decît un paravan care îi acoperă nepriceperea și lașitatea de a lupta bărbătește împotriva cuiva care se află la comenzi, da aceea preferă să vîneze pet-uri la palladium și nave afk.
    înțeleg că vă cunoașteți, iar dacă nu, vă unește lupta împotriva mea. roagă-l pe mitoman să posteze un film necontrafăcut cu mine, film care să-i dovedească afirmațiile. vezi ce zice !

    ps: moșule, m-am lămurit acum. am revăzut o parte din cele peste două sute de postări ale tale, majoritatea sunt postări făcute la ”reclamații din chat”, lamentații de genul: ”icsulescu mă instigă” sau ”ygrekescu mă provoacă”, făcute după ce ai luat-o pe cocoașă pe hărți de la clanurile cu care ai răzbel. pentru ca adevărul să triumfe însă, e bine să amintim aici că tu ești cel care se laudă pe forum că poate să selecteze o navă invizibilă dintre sumedenia de protegiți care roiesc în jurul unui cub. e destul de inabil să-ți justifici în felul ăsta super abilitățile de ”țintaș”, nu crezi ?!

    @ bravo TipOK drogat, postezi cu un cont iar cu al doilea îl citezi pe primul și-ți dai dreptate !? :eek:
    super, ce să zic ? infantilismul a scăpat pe stradă !
     
    Modificat ultima dată: 8 Noi 2015
    Veneficus apreciază asta.
  9. TipOK

    TipOK User

    cum adica "vîneze pet-uri la palladium și nave afk."
    nava care este filmata pe video se vede ca se misca,iar in pet de ce sa nu tragi?? iti da cumva - onoare,iti da - experienta?, ba din potriva e un "NPC" ajutator astronautului
    corect la x4 trb sa stai la palladium sau cutiute, la seprom daca stii anumite buguri nu mai e limitat, la rsb pune mana pe cutiute/palladium si ce scoti din porti baga in RSB ,daca nu ai ce face cu uridium.

    PS: schimba semnatura.. copia nu are valoare
     
    Ensw apreciază asta.
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    tipule OK, dacă te referi la semnătura mea să știi că am schimbat-o de nenumărate ori, de fiecare dată cînd semnătura mea, originală, concepută de mine nu plăcea vreunui admin care mă amenința sau îmi închidea pur și simplu contul de forum.
    am ales această cugetare a dramaturgului francez deoarece spune mai multe decît ai putea să înțelegi tu la prima silabisire.
    ce ar fi în schimb, să fii tu atent la ”valoroasa” ta semnătura de pe conturile tale care e identică pe ambele și de asemenea identică cu a unui oarecare GAMEADMIN de pe seafight, tot un joc al bp !:eek:
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. Sa inteleg ca tu recunosti ca nu esti la bunoane :))?
    Daca vrei poti face 1vs1 cu mine si vedem:)sunt curios daca iei configul:))
     
    Ensw apreciază asta.
  12. relax

    relax User

    Te tot lauzi tu pana ti-o iei de la unul fara sa-i iei configul si intrii in depresie, grija grija.
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  13. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ”sunt curios daca iei configul”... măi, măi, ce argou de luptător veteran ai ! deja ai băgat spaima în mine și mă grăbesc să te asigur că nu, n-am să-ți ”iau configul” căci sunt convins că te-ai asigurat și blindat cu tot soiul de dispozitive de genul ”șoim corcit cu bufniță” !:rolleyes:
    cît despre capacitatea de înțelegere de care dispui tu, ce să zic... mă îndoiesc că ai putea pricepe că dacă culeg palladium mai arunc o privire și pe forum sau am ceva urgent de făcut prin casă sau pot căuta în paralel pe o altă pagină ceva interesant.
     
    Veneficus apreciază asta.
  14. Ensw

    Ensw User

    comentarii la subiect va rog... :D
    Pana la urma jucatorul suspect din clip e pe bot sau nu stie sa joace?
     
  15. Raspuns corect , jucatorul nu stie sa joace .Dar totodata el este nepriceput in joc ;in mare parte lasii folosesc acest bot pentru a isi astisface nevoiile .Ei cred ca acest lucru ii fac mai buni.
     
    Ensw apreciază asta.
  16. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    la ce subiect măi mincinos dovedit ?
    postezi un filmuleţ amărît cu unul care abia se mişcă pe hartă şi pomeneşti numele meu inducînd ideea că acea navă pe care abia ai reuşit s-o distrugi ar fi nava mea !
    atîta neruşinare şi nesimţire depăşeşte orice imaginaţie.
    adminii vor să ia vreo măsură împotriva individului sau rolul lui pe aici este chiar ceea ce face ?!
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. Ensw

    Ensw User

    Putin zis lasi....sunt robotei si atat...nici nu mai merita sa toc x4 pe ei.
    Poate noul "scanner"...ii v-a scoate din joc.
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  18. Ensw

    Ensw User


    Se pare ca sunt invizibil pentru acesti harnici jucatori :D
    Interesant cum devin activi pentru npc-urile din jur doar cand le scade HP-ul la o anumita valoare...in rest se culege palladium pe rupte :D
    Il rog pe plangaciosul plans sa caute cuvintele minciuna,mitoman, lăudăros, egocentric și narcisist in DEX-ul din bibilioteca si inainte de a mai da cu dumele in forum sa-si inspecteze si jurnalul de bord(cauta si-n filele din urma...7.11.2015 ora 6:26 :D... )
    Nu esti obligat sa-mi dai explicatii...totusi mi se pare ciudat sa mori consecutiv de doua ori in timp ce culegi si sa te aperi doar de npc-uri ca apoi sa vii sa te bati...
    Pana la urma hotii neprinsi is negustori cinstiti....
    BP spor la scos boti.
     
    Mos-Craciun apreciază asta.
  19. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    bai nene lasane cu totull de cand teai mutat mmo de la vru numai biciclete ai :)))))
     
  20. Bai fratilor mai faceti ceva lui ******,ca de cand il stiu foloseste auticlik si nu numai ,pe el nu-l mai banati odata ca sa mai resimtim si noi valul asta de prospetime pe care il implementati voi acum.Sau e valabila in continuare zicala"La vremuri noi ,tot NOI!?
    AIRFORCE,server 7,ora nu mai conteaza ( am strigat dupa admin dar degeaba ,nu-si mai fac aparitia pe chat decat pt precizari tehnice.)

    NOTA MOD: reclamatiile referitoare la corectitudinea unor anumiti jucatori le trimiti direct catre suport, nu pe chat/forum
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 13 Noi 2015