Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    daca i-ar bana pe cei 80%, hartile ar fi pustii. o sa gasesti 1-2 jucatori pe 1 harta
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  2. Salut! Am si eu o intrebare. Scriu in calitate de jucator pasiv pe EG5! Este cineva din top 100 pe EG5, activ aici pe forum? Intrebarea pe care doresc sa i-o adresez ne va ajuta enorm pe cei ramasi mult in .... urma. Bafta la joc tuturor!
     
  3. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    din top 600 daca te pot ajuta :D
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu sunt în topul ăla pomenit de tine ci undeva un pic mai sus de zona indicată de .Talibanu. dar încerc un răspuns în locul unuia din top 100: "ăia din top 100 n-au timp de pierdut pe forum că joacă dom"le... joacă 24 din 24 !" :rolleyes::D
     
  5. Veneficus

    Veneficus User

    ...

    nr.1 de pe eg4 a revenit ...pe locul 6...
    https://int10.darkorbit.com/index.es?profile=B3EwH&profileCheck=Ky3QD&lang=ro
    probabil... a promis ca nu mai uita!... de "cotizatie"...

    fara nici o urma de jena BP continua bataia de joc la adresa utilizatorilor corecti!
    RUSINE!!!!!

    app:
    domnilor reprezentanti ai BP, in urma nenumaratelor semnalari impotriva acestui (nu ca ar fi singurul)"jucator":

    RANG PILOT:Major
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT:724
    NIVEL JUCĂTOR:22
    COMPANIE:VRU
    MEMBRU DIN:13-01-2019
    TIMP JUCAT:2,883 ore
    ACHIEVEMENT-URI:121
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE:42

    tot fara nici o urma de jena nici o masura de combatere?
     
    Modificat ultima dată: 4 Iun 2019
  6. "Bona diagnosis, bona curatio" !
     
    hiperion42 apreciază asta.
  7. SELF

    SELF User

    Eu sunt in top 100,dar nu pe eg5 si nu cred ca e vreo diferenta de pe un serv pe altu.Buti si telighidati la tot pasul,eu abia termin o misiune poate intr-o saptamana daca am noroc si timp,buti termina 3-4 pe saptamana.
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  8. man..x cine sunt,unii..care blocheaza chat-ul,i-ti da restart ..
    am scris si la suport
    am scris ,sa fiee 5-6 luni de atunci..
    cum ne ataca ,unii..
    prin cookie..am scris,degeaba,unii,m-au luat in ras
    imd..nema platforma flash..



    jocul în sine nu are nici o vină, nu e "o mizerie" !
    cei care-l conduc în felul ăsta iresponsabil (din punctul nostru de vedere) sunt cei responsabili şi din ograda lor totul se vede bine, frumos şi mai ales profitabil !
    WIΖΛΓΔ

    bro,
    noi,ei..
    dara,e un simplu ,joc,atat,nimic m-ai mult
    ..sa nu uitam ,persoana..eu,tu.el..
    un nickname..cu fata,raului,un las ascuns care noi daruim,iar el ne inzvrazbeste
    Soldati Saraci ai lui Hristos si ai Templului lui Solomon
     
  9. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    voldemore !! defapt ce ai vrut sa scri ? la ce te-ai referit ?
     
    IS-TIMMY-TIME apreciază asta.
  10. unii,players,..care blocheaza chat-ul,i-ti da restart ..joacă 24 din 24,14-17 de ore de joaca si este UFE cu tartarus
    Effective April 9, 2019, Adobe Shockwave will be discontinued and the Shockwave player for Windows will no longer be available for download....https://helpx.adobe.com/shockwave/shockwave-end-of-life-faq.html
    The company Adobe made the announcement everyone was expecting in July in a lengthy blog post: the Flash Player will be completely discontinued by December 2020,
    dealtfel..voldemore !! defapt
    Valdemar I (14 ianuarie 1131 - 12 mai 1182) cunoscut ca Veldemar cel Mare, a fost regele Danemarcei din 1157 până la moartea sa în 1182.
    siii
     
    OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  11. Asta inseamna ca dupa 2020 nu va mai merge jocul?
    Pai atunci de ce sa nu puna un sandbox mode pt. joc, sa fie cu toti UFE, ca oricum sunt putini jucatori, macar pentru o luna inainte sa se inchida.
     
  12. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cu ceva mai multă vreme în urmă bp a anunţat oficial că au soluţii care să supliească cu succes renunţarea la shockwave de către adobe.
     
  13. Încă o zonă în care Steve Jobs a avut dreptare: Internetul este mai bun, mai rapid și mai sigur fără Flash. Prorocirea sa e aproape de adevăr, Adobe tocmai ce a anunțat că din 2020 va renunța la a mai oferi versiuni noi și/sau actualizări pentru Flash. Asta se întâmplă pe fondul scăderii dramatice a utilizării Flash în Internet, dacă în 2014 cam 80% din utilizatorii Chrome vizitau cel puțin o pagina web cu Flash, astăzi doar 17% mai fac asta.
    HTML 5 a reușit să se impună ca și standard web, mai flexibil, mai performant și bineînțeles nu la fel de consumator de resurse. Majoritatea serviciilor importante sunt trecute de mult pe HTML 5. Din 2007, de când Apple a refuzat să aducă suportul Flash pe iOS lucrurile au început să se schimbe.
    Peste asta se adaugă problemele majore de securitate avute de utilizatori din cauza vulnerabilităților Flash și performanța scăzută, combinată cu un necesar ridicat de resurse pe sistemele PC și mobile cauzate de Flash. Firefox a blocat deja de un an plugin-urile Flash din funcționarea implicită a browser-ului, Microsoft și Google făcând același lucru.
    Trebuie să recunoaștem totuși că pentru o bucată Flash-ul a fost o modalitate interesantă de îmbunătățire a experienței web, devenită ulterior insuficientă.
    Încă nu putem răsufla ușurați, mai avem de îndurat încă vreo 3 ani rugămințile părinților de a le face să meargă jocurile din browser. Dar măcar vedem linia de final.
    sursa https://www.mobzine.ro/2017/07/adob...finitiv-din-2020-adobe-renunta-complet-la-el/
    via Microsoft
    https://blogs.windows.com/msedgedev/2017/07/25/flash-on-windows-timeline/#eQlIIgQL7SQKQ3f0.97
    recomandare..folositi
    https://www.microsoft.com/ro-ro/windows/microsoft-edge
     
    Modificat ultima dată: 28 Iun 2019
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  14. Nu credeam ca am sa vad si asta pe DO.Dragi mei poate nu stiati dar mai nou se fac cubii pe but.
    Spor la treaba!
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    hehehe, asta se întîmplă de cel puţin 6 luni încoace. găselniţa nouă în materie de distrus npc-uri pe automat o găseşti în hărţile BL unde, cu programul adecvat ajungi full prometheus în vreo două luni !
     
    Veneficus, Tibles, dady77-7 și alți 2 apreciază asta.
  16. O fi posibil? Si daca teoretic totul este posibil, o fi normal? DO vede oare jucatorii care in 2 zile joaca 28 de ore si de cand au inceput sa joace (2016) au o medie zilnica de peste 8 ore si 30 de minute? Evident ca si sambetele si duminicile intra in calcul! Si se afla in primii 108 in top EG5! De cateva zile, de cand intrigat de valorile licitate simultan doar pe pagina de "amplificatoare" - peste 4,5 miliarde credite -, il urmaresc pe acest jucator, am constatat lucruri deosebit de interesante. 2 zile nu a jucat, iar in urmatoarele 2 a jucat 28 de ore, si-a schimbat numele si...... culmea, nu a crescut in clasament ci a coborat 3 locuri !?! Cunoscatorii, adica jucatorii cu experienta, pot explica "fenomenul" ? Oare ce o fi jucat timp de 28 de ore ? Cules ???
    p.s. Posed print screen-uri pentru toate afirmatiile de mai sus!
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    pentru asemenea nesățioasă curiozitate care te frămîntă eu zic că e necesar să întrebi scriptul ăla faimos care, se zice, ne monitorizează pe toți. chiar sunt curios dacă o să ne zici și nouă ce ți-a povestit scriptul ăla ! :):D;)
     
  18. Regret enorm ca nu pot sa iti satisfac curiozitatea(se pare ca la fel de nesatioasa), dar ......"faimosul script" de care faceai vorbire ... NU EXISTA!

    PPS. Si ... pentru ca imaginea sa fie completa, iata ca "domnul colonel" in cauza, a jucat in ultimele 23 de ore, 23 de ore!!!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Iul 2019
    omul.negru, WIΖΛΓΔ, **Just4fun** și alți 2 apreciază asta.
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Vorbim degeaba, programe sau dezvoltat asa de mult si pe DO nu ii intereseaza caci banii vin , dar putem sa cumparam si noi numai programe caci joci mai linisti ! asa sa adeverit pana acuma, este foarte interesant : cum de stiu noii jucatori sa joace cu programe ?RUSINE MARE !! jocul este frumos dar conducerea este mizerabila:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
     
  20. ce sa fie..oare?

    ceva ,ani in urma,
    s-a spus de la bp.tin minte..ceva de genul..jucam,prin download jocul in viitorul,apropiat….
    yep,jucam…..chttp://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/faq-index.776/e?
    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/faq-index.776/
    ooo..am avut un cont Nu contestam faptul ca sunteti [primul proprietar. Din pacate datele de pe server sunt clare, contul a fost creat printr-un partener BP. Contul dumneavoastra nu prezinta incercari frauduloase de login.

    tot eu joc...dar,..contul de pe eg2 ,,,vax ,,..acu ,hmm....cv ani[​IMG]am intrebat ...ce reprezinta ordinea la drone iiz,,,,.aizziii.tip ..raspuns ,nu reprezinta,nu afecteaza nimic
    poi,acum ,dupa ...ceva timp,cu servere unite,trag,mai ..dmg mic.ordinea s-a schimbat
    carcotasii,ar zice...dupa asa timp?
    yep.. cine joaca correct,intelege semnificatia ..
    respect,cony
     
    Modificat ultima dată: 5 Iul 2019