PROBLEMA LICITATIE

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Robots01, 13 Noi 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Robots01

    Robots01 User

    acum de 10 minute am licitat pentru veng,si nu imi apare la hangar (mi-au luat creditele)
     
  2. nu se mai termina licitatia la fix " se termina la si 40 min
     
  3. Robots01

    Robots01 User

    da sa terminat si nu imi da nava
     
  4. KliP-Done

    KliP-Done User

    Trebuie sa faci un ticket catre suport. Iti vor da un raspuns dupa verificare.
     
  5. Robots01

    Robots01 User

    ok acum trimit..
     
  6. KliP-Done

    KliP-Done User

    Licitatia se termina diferit pe fiecare server in parte:) spre exemplu pe Europa Globala 6 se termina la si 10 minute
     
  7. Robots01

    Robots01 User

    da pe eg3 se termina la si 5 si la si 4 am bagat si mie mi-a aparut ca am luat nava si nimic..
     
  8. KliP-Done

    KliP-Done User

    Acelasi lucru trebuie sa il faci si tu.... Un ticket adresat suportului iti va rezolva problema
     
  9. Robots01

    Robots01 User

    am trimis,astept raspunsul.
     
  10. Robots01

    Robots01 User

    Deci nici ora trecuta nu mi-a dat vengu si nici ora asta goliathu ce doamne trebuie sa fac ca sa iau o nava ? :mad::mad::mad::mad:
     
  11. Sa licitezi mai multe credite
     
  12. Robots01

    Robots01 User

    pai eu am luat nava si nu-mi apare in hangar am luat 2 nave in 2 ore si nu-mi apare niciuna..
     
  13. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Daca esti sigur ca tu ai castigat licitatia 100% si nu ai primit nimic , contacteaza suportul.
     
  14. Această problemă o rezolvi exclusiv prin intermediul suportului.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.