Problema chat si pozitie jucator

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de MegaDeath, 7 Aug 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. MegaDeath

    MegaDeath User

    Buna la toata lumea. Am o problema cand dau sa scriu ceva in chat nu imi apare ce am scris si la pozitia de jucator nu imi apare pozitia care am avuto inainte. Acum la pozitie jucator imi apare 165.485.628- pozitia in clasament. Cum pot rezolva problema? Imi apare id utilizator la pozitia de piloti.
     
    Modificat ultima dată: 7 Aug 2016
  2. Înainte de a scrie pe chat, faceţi click pe tab-ul unuia dintre canalele de chat, astfel încât să vă apară mesajul "Bine aţi venit în chat-ul ...".

    Fără un userID nu mă pot lămuri ce reclamaţi!
     
  3. nu se afiseaza de vreo 3 zile clasament top 9 jucatori pe prima pagina si in sectiunea clasament se afiseaza doar pozitia ta
    top onoare,top exp si celelalte...paginile din chenare sunt goale
    eg4 [​IMG]56559773
     
  4. Persistă problema?
     
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    fireşte că persistă !
    mă întreb: oare suportul nu ştie despre chestia asta sau despre faptul că de vreo patru zile sistemul de licitaţii papă creditele jucătorilor de pe eg4 ?! oare n-ar fi fost mai simplu ca "tehnicu" să fie direct chestionat despre experimentele pe care le face pe acest server şi noi să fim informaţi acum despre punctul lui de vedere !?
     
  6. Suportul tehnic are cunoştinţă de problemele legate de sistemul de licitaţii pe anumite servere şi caută soluţii pt. rezolvarea acestor probleme. De asemenea, imediat ce vor avea mai multe informaţii legate de acest lucru, ne vor comunica.

    Însă, nu cred că cei de la suportul tehnic au cunoştinţe şi de existenţa problemei legate de clasament.