premium

Discuție în 'Probleme generale' creată de the_beast_comes_out, 6 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. salut,am vazut ca acum este o oferta la achizitionarea premiumului de o luna la doar 2 euro sau 2,60 euro platibil prin sms,dar asta doar pt anumite conturi.am intrat pe un cont de aproape lvl 13 si acolo imi apare oferta pt premium,dar pe contul meu principal de lvl 19 nu am oferta asta,am doar oferta la achizitionarea a 15k uridium.se poate sa mi se afiseze oferta cu premium si pe contul de 19 sau este doar pt cei cu nivel mai mic?
     
  2. lohas

    lohas User

    vreau sa stiu daca se mai poate lua premium prin sms ca eu nu mai pot lua si eu am lvl 19 dar imi arata pachet uridium
     
  3. ursulet81

    ursulet81 User

    Sunt oferte aleatorii, cu rabdare treci marea....;)
     
  4. lohas

    lohas User

    dece nu pot lua premium prin sms?
     
  5. Eu sunt premium dar niciodata nu mi-a afisat oferta asta si ma cam ofitca... :(
     
  6. aleatorii sau nu,vad ca nu sunt singurul cu lvl 19 care nu poate lua premium
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Ofertele nu sunt identice si nu sunt oferite tuturor conturilor, indiferent de nivel.
     
  8. ok,multumesc de interventie,se poate inchide tema
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.