Feedback "Îmbunătățire LF-4" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 22 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Npc-urile gen battleray care ar trebui sa dea 100% resurse NU DAU NIMIC!
     
  2. În urma testelor, observ următoarele:

    - deşi deţin atât vechiul LF-4 cât şi Unstable LF-4, când doresc să aduc o îmbunătăţire, îmi foloseşte în mod implicit un laser LF-4 vechi (deşi conform anunţului, cele 212 daune ar corespunde unui Unstable LF-4);

    - noile LF-4 îmbunătăţite nu pot fi "upgradate".

    Până nu se lămureşte situaţia, vă recomand să nu vă îngrămădiţi la "îmbunătăţiri".
     
    Vladut și Dark007 apreciază asta.
  3. Dark007

    Dark007 User

    Multumim frumos despre detalii si asteptam alte raspunsuri! :)
     
  4. eu pe nava cu lf4 la 16, cand dau sa vad la asamblare ce trebuie pentru noul lf4 imi arata ca am 5 lf4 disponibile(care or fi alea ca toate sunt la 16 )

    aici se posteaza doar despre noul lf4 si poate din cauza asta te-a sters
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Feb 2017
  5. aici trebuie sa postati doar despre noul lf4 si nu altceva care este inafara temei si nu vor fi sterse postarile
     
  6. Deadly Battleray100%

    am omorat cativa si nu am primit nimic
     
  7. Intervenţie corectă, mulţumesc!
     
  8. noul lf4 il poti upgrada doar cu lf4 normal care le ai la 0 deci voi pe langa laserele upgradate mai aveti cateva lasere lf4 la nivel 0..doar acelea poti fi upgradate cu noile lf4 deci prin urmare ramaneti si cu lf4 care el aveti upgradate la 16 dar pentru a beneficia de upgrade la noile lf4 aveti nevoie de inca 35 de lf4 la nivel 0 sa fie clar! asta inseamna ca din nou aveti de adunat inca o tura de lf4 normala la eventuri speciale ca si cand nu ati fii full lf4 inca! o sa fie set lf4 nivel 16 care le aveti deja plus inca un set de lf4 la nivel 0 care trebuiesc pentru a fi upgradate dupa bunul plac la noile lasere!
     
  9. Bunicul

    Bunicul User

    vechiulm LF4 o sa ramana la putere, nu va mai chinuiti sa va ganditi ce o sa faca BP-ul caci o sa va fumege materia cenusie degeaba !!!:)))
     
    crod apreciază asta.
  10. Pe contul de joc cu ID: 93466111 înregistraţi mai multe lasere LF-4 cu nivel de upgrade 2 şi 3 şi 0. La îmbunătăţire sunt luate implicit cele cu nivelul cel mai mic.

    Cautaţi-vă să nu le aveţi echipat pe alte nave sau pe PET la alte nave.
     

  11. Tu nu intelegi pentru ca esti greu de cap! Greule!
     
  12. noile lf4 intradevar are legatura cu asamblarea tinere dar pe de alta parte un il poti avea daca nu ai lf4 original si nu unstable lf4! prin urmare mie imi arata 10/1 la asamblare lf4 pentru ca am 10 lasere lf4 care nu imi sunt la nivel 16 deci doar pe acelea le pot tranforma in cele 3 tipuri de lasere noi .
     
  13. daca nu ai lf4 normal nu poti face noile llf4 prietenas
     
  14. Nu conteaza ce vrei tu sa crezi! Chiar asa o sa fie! lf4 upgradat la nivel 16 da 212 daune in timp ce un magmadrill la nivel 0 da 217..doamne fereste sa le mai poti si upgrada :D
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Domnule Corrosive, va respect pt faptul ca sunte-ti f. activ pe forum ( in momentele atea grele :)) ) si sper sa mai veniti si zile urmatoare. Nu ar fi rau sa mai intre si ceilalti admini ca sa mai linisteasca putin treburile :
     
  16. cum sa dispara un upgrade la un lf4 normal care am bagat banii, uridium in el , sa dispara asa pur si simplu ? :)[/QUOTE]

    uite asa bine o sa dispara pur si simplu..
     
  17. Te invit sa faci un lf4 magmadrill sau oricare din ele pe un cont mic pe care nu ai nici un lf4 "vechi"
     
  18. doamne :)) atunci de ce iti apare la asamblare ca ai nevoie de 1 lf4 si resursele si log diskurile pentru a obtine unul din cele 3 lasere? :))
     
  19. Dark007

    Dark007 User

    Domnu Admin, Moderator , am o intrebare afecteaza cumva un nou lf4 din asamblare facut cu resursele respective cu un lf 4 vechi upragat cu uridium normal si castigat in portile epsilon , kappa, sau etc.. prin modalitati de plata , sau altele ?
    Va rog mult un raspuns afirmativ! :)
     
  20. Am răspuns cu mult înainte să vă lansaţi în discuţia în contradictoriu cu Humpty.Dumpty.... poate mai şi citiţi înainte de a vă da cu părerea.