Harta secreta

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ≡√☺₤Ц†ï♂и[≡√♂], 18 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut, i urma cu cativa ani puteai sa intri intr-o harta secreta unde erau kubikoni cu uber protegiti si multe cutii care dadeau munitie si uridium. Mai exista acea harta?
     
    Dementer apreciază asta.
  2. Silviu

    Silviu User

    Da, exista. Din cate stiu eu, sansele de a intra in acea harta sunt una la 10.000. Acum Uber Protegitii trag si cu mine de incetinire, asa ca nu vei supravietui mult acolo.
     
  3. Daca ai spearhead echipat de fuga, rezisti.
     
  4. Cutiile alea dau uridium, munitie?
     
  5. paria

    paria User

    se spune că şi uridium şi muniţie dar şansele să culegi vreuna sunt mai mici decît cele de a găsi un lf4 pierdut de generalul tău ! ;)
     
    Veneficus și _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  6. Eu zic ca rezisti, daca ai sansa sa intrii... .
     
  7. Miuriel

    Miuriel User

    Cod:
    _Hermes_
    \/
    Multi dintre voi nu au vazut niciodata "harta speciala/ harta cubikon/ harta bonus", iar cei care prin noroc au ajuns in urma unui salt catre baza in aceasta harta nu au apucat sa faca probabil nici macar un print.

    Fiind totusi o harta in care puteti ajunge oricare dintre voi, am decis sa va aratam o mica imagine a acestei harti in care protegitii nu stau in jurul cubikonilor, ci alearga tot timpul dupa tine, incercand sa te distruga.
    [​IMG]
     
    Razvanica197, torteto, Dementer și alți 3 apreciază asta.
  8. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    Poate am noroc sa intru :) :))
     
  9. Tema HARTA ??? îţi va furniza câteva detalii despre ceea ce te aşteaptă acolo.

    Aici, aici şi aici sunt doar câteva din discuţiile purtate pe vechiul forum, referitoare la Harta ???.
     
    Dementer și ™†ΛĐЯłΛЙ†™ apreciază asta.
  10. Este un portal invizibil in 4-5 sau ce?
     
  11. Miuriel

    Miuriel User

    Da este un portal invizibil in 4-5.
    P.S: Inainte erau zvonuri precum daca faci 10,000 jump-uri prin portalul ala te dau in Harta ???.
     
    Dementer și ™†ΛĐЯłΛЙ†™ apreciază asta.
  12. Silviu

    Silviu User

    Nu era niciun zvon.
    1 din 10,000 de jucatori ce folosesc CPU de jump si gaura de vierme din 4-5 ajunge teoretic pe harta ???.
     
  13. Si unde e gaura aia de vierme?
     
  14. paria

    paria User

    chiar în mijlocul geometric al hărţii.
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. totusi nu cautati harta secreta daca nu sunteti bine pregatiti,inarmati pana in dinti,cu boostere pe voi,full bo2 etc...
     
  16. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    Le am la lvl 16. :))
     
  17. Miuriel

    Miuriel User

    Pentru ce full bo-2 si duble?
    Iti trebuie spearhead ISH si ceva emp.
     

  18. si un pc foarte bun sa nu ai lag,pt ca este foarte mare lag acolo
     
  19. MaDLuCk

    MaDLuCk User

    Pana la urma cum se intra acolo?
     
  20. Miuriel

    Miuriel User

    Folosind Cpu-ul de jump in harta proprie X-1. Un jucator la 10.000 de salturi va ajunge in harta secreta sau harta bonus.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.