Harta ??? 2015 !

Discuție în 'Probleme generale' creată de drdistractie123, 10 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    si eu am ajuns acolo dar nu mai este cum era acu 2 ani de exemplu cand puteai face linistit cubi au aparut uberi protegiti cu ceata lor de incetinire si acum poknesti istant
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    bv tie sa-mi dai si mie ,,reteta,, ta.
     
  3. DeLyR

    DeLyR User

  4. Nu trebuie ma 10.000 salturi, reveniti cu picioarele pe pamant
    Exista o sansa de 0.1% sa ajungi acolo, sau 0.01% nu mai stiu. Cumparati-va 50 cpu-uri JP 01 si pana sa le folositi pe toate sigur intrati o data. Fiecare cu norocul lui. Eu am ajuns de doua ori acolo din greseala, din x-8 am sarit x-1, dar m-a bagat pe harta cu protegiti si cutii bonus.
     
  5. Cât oare înseamnă, în procente, 1 din 10.000? :rolleyes: ...să fie 0,01%?!
     
    styv86 apreciază asta.
  6. Probabil ca da. Ceea ce au dat jucatorii de inteles este ca doar atingand 10.000 salturi se intra pe harta aia, iar eu nu cred ca este asa, deorece eu intr-o saptaman am intrat de doua ori si nu cred ca s-au facut 10.000 salturi intr-un timp asa de scurt :) Totul tine de noroc
     
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    nu trebuie sa sari tu de 10.000 de ori !!! ajunge sa sara altii si tu nimeresti exact momentul !!! plus ca mai sunt buguri pe care altii mai stiu sa le foloseasca !!!
     
  8. Probabil?! De când matematica nu mai este o ştiinţă exactă? :rolleyes:
    Intervenţie corectă, mulţumesc!
     
  9. Eu ma indoiesc ca pe EG5 in interval de 3-4 zile au sarit jucatorii de 10.000 uri :) in contextul in care EG5 e slab populat, harti goale, rar vezi mai mult de 10 playeri pe o harta (event-urile nu se iau in calcul). Mna, cum ziceti voi tovarasi.
     
  10. Se are în vedere nr. utilizatorilor de pe toate server-le de joc.
     
  11. mobob

    mobob User

    e posibil sa fi umblat pe la probabilitatea de a accesa acea harta ...
     
  12. Din cate imi amintesc probabilitatea s'a schimbat acum un an, ceva de genu 0.01%
     
    Modificat ultima dată: 1 Aug 2017
  13. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    hahaha !
    poate ne deşteptaţi si pe noi ăştia cu mai puţină aducere aminte, pe ce canal v-a parvenit vouă informaţia asta cu probabilitatea schimbată ?
    la noi la "comun" nu s-a auzit de aşa ceva !

    ps: lasă-l pe ăsta cu cadourile să ne răspundă. chiar are o candoare infantilă cînd incearcă să pară deştept ! :D:p
     
    **F4N4TIK_KING**, CRIS_03 și CapoHrx apreciază asta.
  14. nici nu mai stiu ts-ul de unde provine aceasta informatie....dar cred ca forum-ul il stiu:rolleyes:
    daca tu nu te interesezi e treaba ta,Titi

    La fiecare jump ai 0,1 sanse sa sari acolo,acus posibil sa folosesti 10 cp-uri si sa nu sari sau poti face ca mine din 3:)dar acea misiune cu uberi proteji e foarte usor de relizat odata ce intri acolo.Iar ca sa reusesti sa intri in harta secreta chiar daca nu prea ai noroc poate o zi si 10-20 cp-uri de jump investite si posibil vei reusi...(250 de uber protegi faci imd) iar recompensa zic eu ca e prea buna
     
  15. styv86

    styv86 User

    Eu am sarit acolo, dar ghinionul meu este ca de multe ori picam in mijloc..prima data a fost bine ca am nimerit jos in margine si dupa o ora de chinuiala cu uberii protegiti a picat curentul...asta da ghinion si de atunci am zis ca ma las' balta de sarit si de atunci imi vad de treaba :p nu imi mai trebuie sarituri cat voi juca DO..oricum iti trebuie timp si rabdare pana nimeresti pe harta, nu este asa de simplu precum zic unii ca vai aveti nu stiu ce privilegii, eu de exemplu am astepta sa nimeresc acolo si o luna de zile cu sarituri zilnice cam 3-4 ore de sarit ca mai mult te apuca somnul :) Deci oricine poate, dar rabdarea si buna dispozitie trebuie sa fie prezente, ca de nu...somnic neica :)
     
  16. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    mda, ce să zic eu ?
    ascultaţi-i pe "specialişti" că nu degeaba au ajuns acolo (nu acolo unde încearcă ei să se laude ci dincolo, unde n-au voie să se laude) păcat că nu-s prea coerenţi ! :p

    ps: nu v-am spus eu că ăla "cu cadourile" e de-a dreptul pur şi simplu !?:D
     
    CRIS_03, Veneficus și CapoHrx apreciază asta.
  17. [​IMG]
     
    alinus apreciază asta.
  18. styv86

    styv86 User

    Unde ai nimerit ? ( pe mijloc sau pe margine) Oricum ai avut noroc !!
     
  19. rattyionut

    rattyionut User

    cum sari in harta respesctiva?
     
  20. mobob

    mobob User

    ::)) cu cpu de salt jp-1 sau jp-2 catre harta x1...o data,de doua ori....de 10.000 de ori,pina nimeresti...