Flash Sales.

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ...Sl3nd3r..., 9 Feb 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut! Am o nedumerire, asa numitele Flash Sales, care scad din pret 25% dintr-un anumit produs cu uridium. Vanzarea are o data anumita la care apare sau sunt neanuntate?
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Este un eveniment aleatoriu, fara a avea o dată certa a apariţie.
    Cand va considera dezvoltatorul jocului ca e momentul potrivit pt. un astfel de event, va fi!
     
  3. Intervenție corectă, mulțumesc!
     
  4. Si mai am o nedumerire, daca ai level 16 la drone si full scut bo2 in ele, pe ambele bo2 dintr-o drona se aplica 15% mai mult scut? sau se imparte? 7.5% la un scut si 7.5% la un scut?
     
  5. LASERSMART

    LASERSMART User

    procentul de bonus indicat în dreptul dronei se aplică fiecărui scut (laser) în parte.
     
  6. mobob

    mobob User

    ::))
    singura "exceptie" de la aceasta regula o constiutie ora de upgrade-uri,care desi nu are o data certa,in schimb,statistic vorbind ,poti conta ca apare de obicei in ultima vineri a lunii,in jurul orelor 20-21
     
  7. Bismut

    Bismut User

    Apare o saptamana da si una nu vinerea si ruleaza de la ora 20:00 pana la ora 21:00. (Ora RO)
     
  8. Iar pentru a da upgrade la 8 irisi de la lvl 1 la 16, se poate intr-o ora?
     
  9. Bismut

    Bismut User

    Pentru a upgrada un item de la nivel 0 pana la nivel 16 ai nevoie de 3 ore.

    Prima ora - Up de la 0 la 8
    A 2-a ora - Up de la 8 la 13
    A 3-a ora - Up de la 13 la 16
     
    Modificat ultima dată: 10 Feb 2016
  10. Dar se poate da de la 0 la 16, si dupa sa astept 3 ore? adica se poate da de la 0 la 16 intr-o ora de upgrade? asta e intrebarea. si gen alea 3 ore sa le astept dupa ce imi ia bani.
     
  11. Bismut

    Bismut User

    Nu :))
     
  12. Ar fi ceva daca ar implementa asa ceva. Upgradzi un intem pana la cat vrei tu .
     
  13. Bismut

    Bismut User

    Asta ar insemna ca niciodata nu vei avea nava echipata la maxim :) .