fara logica...partea 2

Discuție în 'Probleme generale' creată de Veneficus, 19 Dec 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Veneficus

    Veneficus User

    am doua nave in doua hangare.
    10 drone
    1 pet
    am echipamentul x pe nava 1
    am echipamentul y pe nava 2
    folosesc nava 1 cu dronele si pet-ul echipate complet
    schimb nava!!! Doar nava!!! nu am cate un pet si cate un set de drone pentru fiecare nava!!!
    dronele si pet-ul sunt goale...ma duc in hangar/echipament(ma gandeam ca gasesc echipamentele acolo)sa echipez dronele si pet-ul...surprizaaa...echipamentele au disparut...

    logica asta...
     
  2. COZMIN

    COZMIN User

    Bună seara
    Echipamentul nu este pierdut, doar a rămas pe nava x. Trebuie să mergi în hangar şi să il pui pe nava pe care vrei să joci (nava ''y''
    )
     
  3. Veneficus

    Veneficus User

    ...echipamentul de pe pet a ramas pe cealalta nava...aiurea...
    cred ca sunt tot pe pet si drone dar Harry Houdini le-a facut invizibile...
    mai citeste o data tema si poate poate...
     
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Raspunsul l-ai primit, dar nu vrei sa pricepi. Pentru fiecare nava in parte iti trebuie un alt set de echipament pentru drone si PET sau dezechipezi de pe prima nava dronele si PET-ul si le echipezi la cea de-a doua.
     
  5. Veneficus

    Veneficus User

    eu chiar vreau sa pricep dar nu pricep la care intrebare din postarea mea am primit raspuns,caaa nu am pus nici una...
    eu doar am deschis o tema in care sa ne expunem parerea referitor la anumite probleme pe care le are jocul din punct de vedere logic.
    ai priceput?
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Raspunsul l-ai primit in prima ta tema. Cat despre care pricepe sau nu , ai destul timp la dispozitie sa o faci....cat iti deschizi urmatorul cont de forum.

    Tema inchisa.
     
    Bismut apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.