Anunț Exploit Misiune Onoare - Consecințe

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de Hermes, 14 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Hermes

    Hermes Guest

    Salutări, piloți!

    Dorim să vă informăm despre recenta exploatare a misiunii de onoare și consecințele care vor urma pe acest subiect.
    Vă asigurăm că am lucrat imediat la o soluție, deoarece am fost informați cu privire la această problemă. Vom aplica astăzi nu numai o soluție tehnică de rezolvare a problemei, dar am stabilit si cum să penalizam jucătorii care au exploatat sistemul.

    Jucătorii vor fi sancționați după cum urmează:

    - conturile utilizate pentru exploit vor fi suspendate permanent astăzi.
    - conturile principale depistate că au participat la exploit vor fi suspendate pentru 30 de zile sau dacă au înregistrări pentru comportament neloial anterior (folosire de programe neloiale, pushing, etc), aceste conturi vor fi suspendate permanent, de asemenea. Deoarece depistarea conturilor principale va lua ceva timp, pedeapsa se va aplica, cel mai probabil săptămâna viitoare.

    Comportamentul neloial nu este tolerat deloc și va conduce la consecințe grave pentru acei jucători care se comportă necorespunzător.

    Echipa voastră DarkOrbit
     
    victorstn, florin, RedStar și alți 11 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.