Feedback Discuţii depre "Loteria HITTAC"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hermes, 17 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Neutron18

    Neutron18 User

    Am si eu o intrebare:Cand se vor acorda premiile de la loterie?
     
  2. Bismut

    Bismut User

     
  3. daca iei un cont de la acei jucatori(colegi de clan cu tine)exista posibilitatea sa fii banat definitiv chiar dupa ce il iei.este interzis sa cumperi-vinzi un cont.politica Darkorbit
     
  4. Foarte simplu: doar fiind utilizatorul de drept al contului respectiv, încă de la crearea lui! ;) ...restul amănuntelor v-au fost explicate deja de colegii de forum.
     
  5. atyne

    atyne User

    extragerea sa terminat ?
     
  6. Unde scrie că a început?
     
    bestyacearea21 apreciază asta.
  7. NoNameDe6

    NoNameDe6 User

    Am si eu o intrebare daca a trecut o sapatamana, ba chiar mai bine de o saptamana de cand event-ul a luat sfarsit si nu mai auzim nimic de loterie... ce putem crede despre asta? Mai ales ca exact dupa ce sa terminat event-ul am primit instiintarea conform careia se vor oferi 'Cu puţin noroc, în cursul acestei săptămâni. Evident, se vor scoate pe tuşă şi nu vor intra la premiere toţi cei cu "buline negre".'... Nu am mai auzit nimic de loterie... se mai face sau se lasa balta? Unpic de seriozitate va rog, jucatorii tin acest joc...
     
  8. mobob

    mobob User

    ::))
    in anunt scrie " cu putin noroc".....
    se pare ca n-a fost...noroc vreau sa zic.
    oricum,mai devreme sau mai tirziu,va fi.
     
  9. NoNameDe6

    NoNameDe6 User

    Ii clara treaba :))
    Eu la norocul meu sigur nu o sa castig nimic...
     
  10. Chiar dacă cu întârziere, întotdeauna au fost acordate premiile promise. Cu siguranţa aşa va fi şi de această dată.

    Deocamdată nu s-au transmis alte informaţii legate de loterie.
     
    Sunlight-Blade și NoNameDe6 apreciază asta.
  11. Neseriozitate, atat pot sa spun
     
  12. Va recomand sa asteptati mai bine! Nu s-a intamplat niciodata sa nu se poata rezolva o problema... sigur sapamana asta se va afisa ceva.
     
  13. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ce vorbești tu omule ?! :eek: 80% din misiunile cu nave sunt inoperabile de ceva luni bune, bug-urile au devenit regulă și sfidează regulile jocului precum și bunul simț, de doi ani baracudele sinucigașe și invizibile din hărțile piraților produc fără jenă daune serioase navelor, periodic apar npc-uri pe care nu le poți selecta dar care trag în tine și împiedică repararea navei ori refacerea scutului. la saltul prin portale pet-urile cad în contemplația fenomenului și nu-și revin decît prin log out-ul navei... etc, etc !
     
    Veneficus, Vladut, Viorel_77 și alți 3 apreciază asta.
  14. Mane... Tu ai habar de ce zici acolo? Ai putea sa rezolvi tu problemele cu care se confrunta ei? Ce lucreaza oamenii acestia din echipa DO e ceva de finete totusi... nu crezi? No acum ce sa mai zic :)) Vad ca si baracudele te deranjeaza.
    App. npc-urile care nu le poti ataca/nu poti pune tinta pe ele pot fi admini, special ca sa verifice daca jucatorii folosesc cumva programe... in plus daca vrei sa iti regenerezi HP sau SHD de ce nu te plimbi ca sa eviti daunele? Ca asa si eu am prins odata un Saimon in Gamma si portalele aparusera si el tragea in mine si eu nu puteam sa ii fac nimic. Cel mai simplu il eviti... Oricum aici era vorba de LOTERIA HITAC. Asa ca daca ai ceva de adaugat despte "LOTERIE" atunci e bine venit.:D
    Eu ca si ceilalti jucatori, sunt sigur ca or sa se anunte curand castigatorii. Asa ca chill fratilor ca e doar un joc... parca ati paria la pacanele in viata reala. :rolleyes:

    Deci... NOROC TUTUROR!;)



    P.S.: Wizard, nu imi mai raspunde ca eu nu o sa continui ceea ce s-a mai discutat deja pana acum! Ce a fost a fost si ce va fi va fi! :-D
     
  15. Eu as dori sa se afiseze lista cu castigatorii pe fiecare server de eg !
     
  16. relax

    relax User

    Si daca unii nu vor sa stii tu ca au castigat?
    Cel mai probabil ca nu ai sa vezi asa ceva si oricum nu prea ai motive din care sa ceri asta.
     
  17. Daca ai noroc castigi daca nu ai stai pe bara :rolleyes: ! Dar ce nu prea stiu eu oare un player care are o capsula este egal cu unul care are 200+ capsule ? Ma refer sondajul este strict bazat pe noroc sau suma maxima de capsule pe care le are un player pe srv , acela primeste cel mai mare premiu si tot asa in ordine descrescatoare ? :confused::eek:
     
  18. relax

    relax User

    Norocul e noroc. Dar e ca la loto... daca ai mai multe bilete cu mai multe variante atunci nu ai sanse mai mari de castig? Asa si cei cu mai multe capsule, au sanse mai mari ca una dintre capsulele lor sa fie "extrasa". In schimb, nu cred ca are vreo legatura asta cu valoare premiilor/ordinea de primire a acestora. La intamplare.
     
  19. daca e loterie macar se anunta prin mail al jocului lista cu castigatori :) , exact ca si la solar din anul 2012 cu lista castigatoriilor , dar ma indoiesc ca dumneavoastre nu jucati pe atunci .
     
  20. relax

    relax User

    La cate evenimente de tip Hitac ai vazut lista de castigatori?
    Si pe de alta parte, nici nu are importanta cine castiga sau ce. Daca te numeri printre castigatori vei vedea la log ce ai castigat si te poti lauda(banuiesc ca de aceea ti-ar trebui lista, ca sa te creda te miri cine) sau poti tine pentru tine aceasta bucurie.
    P.S.: exista castigatori ai loteriei ramasi anonimi... o mai tinem lunga cu lista asta sau dai un motiv dezvoltatorilor sa ti-o publice?