"...din spatele scenei DarkOrbit" - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ©ØrrØsivΞ, 25 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cehn

    Cehn User

    gata deja am pastrat treijdeuroi...cand ii pot depune?
    scuzele mele dar ultimul subiect e patetic si jenant si deja mor de ras: se va afla ca "patriotii iubitori de neam si tara....si alea alea" vor reprezenta doar 0,5% din userii înscriși in RO.personal as da bani pentru culorile unui drapel cât mai întunecat din motive practice...altfel nimeni nu ar sti daca sunt belgian albanez andorez :) ciadian ori pur si simplu moldovean...daca se afiseaza stema se mai taie vreo 2 :eek::(:D
     
    Modificat ultima dată: 26 Mai 2016
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ”strategia”, ”politica”, ”scopul urmărit”, ”sincronizarea”... toate astea au ca finalitate interdicția din partea bp ca dumneavoastră să ne informați înaintea momentului hotărît de staff. am pasat deoparte ”lăsatul cu surprinsul” căci conceptul nu este deloc original și deja este ”răsuflat” de prea multa folosință în atîtea campanii ”răsunătoare”.
     
  3. Bismut

    Bismut User

    Salutări piloți!

    Începând cu data de vineri, 10 Iunie (0: 00h LST), DarkOrbit vă invită să va alăturati unei luni de sărbători ale fotbalului european.
    Pe durata festivalului european de fotbal din Franța, am organizat evenimente de fotbal tematice, 24 designuri de țară foarte cool pentru dumneavoastra Champion Goliat, și un nou "campionat" de design drone.
    De asemenea, puteți paria pe performanța echipei în meciurile de zi cu zi cu fotbal Bonus.

    Mult noroc pentru tine și echipa ta preferată.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    ecsTasy apreciază asta.
  4. BOOOOS

    BOOOOS User

    Hmm nu is prea reusite designurile "drapelare" nu prea au muncit designerii din darkorbit pt ele... intrati de curiozitate pe Seafight (BP) si trageti singurii concluziile... parerea mea acuma nu stiu voii :)
     
  5. P!x3lL

    P!x3lL User

    In joc designurile vor arata mult mai bine, plus ca ce a aratat bismut sunt in 2D.
     
  6. abc123

    abc123 User

    Si ce ti se pare DESIGN la ele? E pur si simplu acelasi Goliath Battlecruiser doar ca vopseaua difera... mare inginerie...si-un copil de 10 ani poate sa coloreze 1 nava in Photoshop :))
     
  7. P!x3lL

    P!x3lL User

    Oricum nu te obliga nimeni sa le cumperi, au ramas la designurile clasice si arata bine din punctu meu de vedere.
     
  8. Bismut

    Bismut User

    G-Champion Goliath 2D
    Albania:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Austria:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Belgium:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Croatia:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Czech Republic:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    England:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    France:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Germany:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Hungary:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Iceland:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Italy:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

     
    -SmecheriT- apreciază asta.
  9. Bismut

    Bismut User

    Northern Ireland:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Poland:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Portugal:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Republic of Ireland:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Romania:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Russia:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Slovakia:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Spain:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Sweden:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Switzerland:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Ukraine:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Wales:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

     
    -SmecheriT- apreciază asta.
  10. Bismut

    Bismut User

    Champion drone design (doar cosmetice):

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    G-Champion -France

    [​IMG]
    Sursa ~ Okapi & BlackOrbit
     
  11. zefira97

    zefira97 User

    si designurile vor da ceva bismut
     
  12. Bismut

    Bismut User

    Vor oferi un bonus de 10% onoare si 5% dmg.
     
  13. Au pe ele si autografe de la jucatori ? :))))
     
  14. zefira97

    zefira97 User

    si va fi ceva event cu cutiute mingi si ceva concursuri
     
  15. BOOOOS

    BOOOOS User

    Posibil vor fi doar e un eveniment european , sper numai sa dea si ceva bun in ele , dronele sunt frumoase astept cu drag sa le cumpar cu uridiu/bani cel mai probabil :) :p
     
  16. kk12

    kk12 User

    Poate sa imi spuna cineva ce abilitati vor avea design urile Lava si Poison in special spectrum lava? La faq abilitatile generale ale navelor/design urilor nu apare.De fapt nu gasesc proprietatile multor nave/design uri mai vechi sau mai noi.Poate face vreun admin/moderator/cunoscator o descriere detaliata a tuturor acestora deoarece in ultimul timp au inceput sa se multiplice exponential iar informatiile au ramas in urma.
     
    Modificat ultima dată: 23 Iul 2016
    kαмєłłєση și TorrenT apreciază asta.
  17. P!x3lL

    P!x3lL User

    Nu va avea nici o abilitate, toate sunt designuri ''cosmetice''. Jocul a devenit mai mult de ''culoare'', nimic interesant.
     
    crod apreciază asta.
  18. rattyionut

    rattyionut User

    numai este ce a fost o data prea multe intr-un timp atat de scurt
     
  19. Intervenţie corectă, mulţumesc!
     
    Sunlight-Blade apreciază asta.