Blocat in R-zone

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de dady77-7, 3 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. dady77-7

    dady77-7 User

    de ce nu mai pot iesi din harta R-zone ? EG 6 :( Imi spune ca refractiile sunt inchise temporar pentru curatenie,dar m-a lasat sa,sar in harta ? de ce ?
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Lasa si UserID poate se gandeste un admin sa te scoata, daca nu te-a scos restartul.
     
    Sтєρнαη apreciază asta.
  3. dady77-7

    dady77-7 User

    S-a rezolvat,de la restart poate,ms :)
     
  4. buna ziua. am sarit in harta R -zone dar nu mai pot iesi din ea. spune ca este inchisa temporar pentru curatenie :)). stau aici pana maine la restart? :))
     
  5. Din ce pot observa, în acest moment aveţi nava poziţionată în harta x-8. Mai întâmpinaţi probleme?
     
  6. am iesit din R zone, o data cu restartul dat. Dar de atunci ma chinui sa ma reconectez pe pagina de joc dar degeaba :(
     
  7. sunt blocat in refractii cu aceeasi problema ... cine imi da mie boosterele inapoi pentru 12 ore pana la restart ???
    user id 73123175
     
  8. Nu vi le dă nimeni. Aveţi la dispoziţie suportul jocului care vă poate ajuta în timp util, nefiind necesar să aşteptaţi 12 ore.