Achievement Pew-Pew Lazer GunZ!

Discuție în 'Probleme generale' creată de FuℓℓMetaℓPanic™, 10 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut, am si eu o problema cu acest achievement nu imi apare ca finalizat si nici la titluri nu imi apare ca am dobandit titlul acesta cu toate ca imi aparea pana acum cat mai am din el pana sa il obtin.
    Este cumva un bug? de nu l-am primit si mai aveam maxim 400k-600k lasere de lansat.Am sters cookies/chace si nimic nu imi apare ca ar fi finalizat dar nici nici cate lasere mai trebuie lansate pentru al obtine in cazul in care nu am ajuns la limita de 45.000.0000 lasere lansate.
    Multumesc.
     
  2. Silviu

    Silviu User

    Am observat pe forum ca multi se plang cu buguri de genul asta, cand ajungi aproape de incheierea unui achievement important, contorizarea dispare, insa stai fara grija, se contorizeaza in continuare si atunci cand vei ajunge la cel 45 de milioane de lasere trase vei primi achievementul.
     
  3. Mersi de raspuns; da intradevar asa este cum ai spus acum am dobandit achievement-ul chiar daca nu imi aparea ca mai contorizeaza ceva.
    Se poate inchide tema.
     
  4. Într-adevăr, aşa este!

    Problema a fost raportată departamentului tehnic, mulţumesc.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.